“RK69-Tehno” palīgs ražošanas efektivitātes paaugstināšanā


Izstādē “Riga Food 2018” uzņēmums “RK69 Grupa” prezentēs zīmolu “RK69-Tehno”, kas piedāvā iekārtas uzņēmumiem ar visdažādāko pielietojumu – preču dozēšanai, svēršanai, fasēšanai un iepakošanai maisiņos, burciņās un pudelēs.

“RK69-Tehno” - jūsu palīgs konkurētspējas nodrošināšanai, ražošanas efektivitātes paaugstināšanai un izmaksu samazināšanai – to nodrošināsiet ar visdažādāko pielietojumu iekārtām, kas nodrošina pārtikas un nepārtikas preču dozēšanu, svēršanu, fasēšanu un iepakošanu maisiņos, burciņās un pudelēs. Pieejami arī aparāti vāciņu, un korķu aizskrūvēšanai, kā arī aparāti dažādu izmēru maisu aizkausēšanai, pudeļu un burciņu aizvalcēšanai un citi.

Uzņēmuma esošie klienti zina, ka sadarbība ar “RK69 Grupa” ir uzticama ilgtermiņa partnerība, šie principi saglabāti arī “RK69-Tehno” darbā.

Uzņēmums “RK69 Grupa” jau vairākus gadus veiksmīgi strādā Baltijas tirgū un ražo augstas kvalitātes produktus ar daudzfunkcionālu pielietojumu un estētisko kvalitāti, specializējoties ķīmisko un plastmasas izstrādājumu jomā un rūpējoties par vides saglabāšanu.

“RK69 Grupa” vienmēr meklē veidus, kā uzlabot savu darbību, samazināt preču ražošanai nepieciešamās izmaksas un laiku un ir gatavi dalīties ar savu pieredzi un piedāvāt to saviem kolēģiem – mazajiem un vidējiem ražotājiem.

Uzņēmuma mērķis – atbalstīt mazos un vidējos ražotājus, kā arī veidot biznesu ērtā, un uzticamā vidē.