Prezentēs “MadamPuzo” konservētos mājas ražojumus


No 5. līdz 8. septembrim Ķīpsalā “MadamPuzo” savus konservētos mājas ražojumus jau otro reizi prezentēs izstādē “Riga Food”, Latgales novada garšas stendā.

Sekojot sirdslietai, “MadamPuzo” idejas autore un īpašniece Kazimiera Puzo 2016.gadā radīja pirmo produktu – “Ugunīgā Čikitta”, kas ir aso piparu un sarkanās paprikas ievārījums. “Ugunīgā Čikitta ir unikāla ar savu vienkāršumu – tās sastāvā ir tikai asie pipari, saldā paprika un cukurs. Taču rezultāts izdodas bagātīgs – garšu spēle (no saldajām notīm, ko nomaina aso piparu stiprums un noslēdz patīkama paprikas pēcgarša), izteikts aromāts, krāsu košums un konsistence,” skaidro zīmola īpašniece Kazimiera Puzo.

Pēc Latvijas pircēju pieprasījuma tapa arī radniecīgs produkts “Pikantā Čikitta”, kura sastāvā tiek pievienots nedaudz ķiploka. Vēlāk radās arī trešais aso piparu ievārījums “Saulainā Čikitta”. Jaunajā produktā, kā raksturo saimniece, ir apvienota vasaras saule, kaisle un jūras sāļums. Tajā līdzsvarā ir aso piparu un dzeltenās paprikas tandēms, savukārt produkta saldumu remdē arī neliela jūras sāls klātesamība. Kā atzīst Kazimiera Puzo: “Čikitta ir unikāls produkts, jo katrs tajā atrod savu garšu – tradicionāli ar gaļas ēdieniem vai zivi, salātos, zupās, uzkodās, picās, mērcēs, ar sieru, un pat desertos.”

Papildu aso piparu mērcēm aukstajos gada mēnešos atzinību gūst “MadamPuzo” ingvera ievārījums. Apvienojot veselīgā ingvera stiprumu ar sulīgajiem āboliem, rodas gards ievārījums, kas lieliski garšo tējās, austrumu ēdienos vai konditorejas izstrādājumos.

“MadamPuzo” produkcija tiek ražota, izmantojot tikai kvalitatīvas izejvielas, priekšroku dodot pašmāju produktiem. Pašreiz “MadamPuzo” produkciju var iegādāties 13 veikalos Latvijā, sadarbībā ar Latvijas Mājražotāju biedrību, kuras biedre ir arī “MadamPuzo”, un pēc individuāla pasūtījuma.

Papildu informācija

Kazimiera Puzo
MadamPuzo
madampuzo@gmail.com
Mob.tālr.: 26589930
Facebook/MadamPuzo