“CANTINA CORMONS” vīnkopības kooperatīvā organizācija


“Cantina Cormons” ir vēsturiska un uz kvalitāti orientēta vīnkopības kooperatīvā organizācija, kas apvieno vairāk nekā 100 vīnaudzētāju ģimenes. Viņu produkciju būs iespējams nogaršot un iegādāties izstādē "Riga Food 2018".

Organizācijas locekļi apstrādā 350 ha vīna dārzus, lai no izaudzētajām vīnogām darinātu autentiskus, Itālijas ziemeļaustrumu reģiona Friuli-Venēcijas Džūlijas tradīcijām atbilstošus vīnus.

Lai nodrošinātu reģiona vīnam tipiskās iezīmes, mineralitāti un eleganto svaigumu, vislielāko uzmanību veltām darbam vīna dārzos un vīna pagrabos. Liela nozīme mūsu darbā ir meteoroloģiskajiem apstākļiem, selektīvai vīnogu šķirošanai, temperatūras kontrolei no sulas spiešanas procesa līdz fermentācijai un pietiekamai jaunvīna noturēšanai uz nogulsnēm. Turklāt mūsu vīns tiek noturēts ozolkoka mucās, kuras apgleznojuši pazīstami mākslinieki. Mūsu vīna pagrabs ir kā unikāla mākslas galerija un tas ir skaidrs pierādījums tam, ka vīna darīšana ir māksla.

“RIGA FOOD FAIR 2018” piedāvāsim vislabākos reģiona vīnus, kas darināti gan no reģionam raksturīgām, gan citām vīnogu šķirnēm ? baltvīnus Pinot Grigio DOC Friuli Isonzo, Sauvignon DOC Collio, Ribolla Gialla, Malvasia, Sauvignon un sarkanvīnus Refosco dal PR, Schioppettino, kā arī mūsu Prosecco DOC. Nāciet nobaudīt mūsu vīnu, mēs jūs gaidīsim!