Augstvērtīgi itāļu sieri, vīni, olīveļļa, gaļa, kā arī produkti cilvēkiem ar glutēna nepanesamību “Citva” ekspozīcijā


No 5. līdz 8. septembrim izstādē “Riga Food 2018” “Citva” ekspozīcijā būs augstvērtīga itāļu pārtikas produkcija no trīs zīmoliem.

“IL CHIARAMONTANO”
Sicilijas populārākie sieri, vīns un plašs gaļas produkcijas sortiments, īpaši izceļot Salami desas no Sicīlijas melnās cūkas un “Ragusto šķirnes ēzeļa gaļas.

Deviņdesmito gadu sākuma Massimiliano Casto dibināja savu pirmo gaļas veikalu, tajā laikā tā bija tikai aizraušanās un degsme par izcilas produkcijas radīšanu, taču, zināšanām nostiprinoties, un augot pieprasījumam no vietējiem iedzīvotājiem meistars meklēja veidus kā savienot produkcijas gatavošanas tradīcijas un inovatīvās tehnoloģijas. Savienojot abas šīs kvalitātes tika izveidota augstas klases Salami desu rūpnīca – tajā lielu uzmanību piešķir tehnologijām, vienlaikus sadarbojoties ar rūpīgi izmeklētiem vietējiem zemniekiem, kuriem rūp gaļas lopu kvalitatīva barošana un kopšana.

Vairāk:
www.ilchiaramontano.com
www.facebook.com/ilchiaramontano

“UNIFARMED”
Zīmols specializējas produkcijā cilvēkiem ar glutēna nepanesamību un celiakiju. “Unifarmed” ir kompānija ar 20 gadu pieredzi bezglutēna pārtikas, kosmētikas un uztura bagātinātāju ražošanā.

Katram būs iespēja nogaršot dažāda veida bezglutēna produkciju: pastas, biskvītus, cepumus, tortes, uzkodas, picas un sicīliešu nacionālā virtuve.

“Unifarmed” ir noslēguši sadarbības līgumu ar GMMC, kas ir starptautiska tirdzniecības un mārketinga kompānija, kura darbojas ASV, Latīņamerikā, Eiropā, Krievijā un Āzijā. Kā arī visa produkcija tiek ražota tai atbilstošā laboratorijā, kas nodrošina 100% drošu un kvalitatīvu bezglutēna produkcijas ražošanu.

Vairāk:
www.premiatapasticceriatrinacria.it
www.vidafree.com

“CANTINE PRIVITERA”

Zīmols piedāvā Sicilijas vīnu, medu, olivas, oliveļlu un pēc senām sicīliešu receptēm gatavotus konservus (kaltēti tomāti eļļā, baziliks, pesto u.tml.)

Varēs nogaršot Sicīlijas vīnu, melnās un zaļās olīvas, augstas kvalitātes olīveļļa, dažādu veidu medu, lielu sortimentu pēc senām sicīliešu receptēm gatavotus konservus - kaltētus tomātus eļļā, bazilika pesto u.tml.

Vīna darītava “Privitera” ir dibināta tālajā 1929. gadā, kad Alfio Privitera ieguldīja savas paaudzēs gūtās zināšanas un smagu darbu sava pirmajā vīnogu dārza izveidē, kurš atradās nelielā Sicīlijas ciematā, netālu no varenā Etnas vulkāna. Savukārt attaisnojot tēva mīlestību pret vīnogu kopšanu, viņa dēls Giuseppe Privitera nozīmīgi paplašināja vīnogu laukus un vīnogu šķirņu daudzveidību, lai variētu ar garšām un vīna darīšanas iespējām. Tā tapa augstas klases vīna darītava, balstoties uz sentēvu zināšanām un mūsdienu iespējām. Nu jau trešajā paaudzē top izcils vīns, kurš pārsteidz ikvienu, pat visprasīgāko vīnu mīļotāju – ar izsmalcinātu smaržas un garšas buķeti.

www.facebook.com/cantineprivitera