“ETG” piedāvās “Jelly Belly” želejpupiņas, kā arī Gruzijas garšvielas un vīnus


“Jelly Belly” oficiālais pārstāvis SIA “ETG” no 5. līdz 8. septembrim piedalīsies izstādē “Riga Food 2018” un klātesošajiem piedāvās “Jelly Belly” želejpupiņas vairāk kā 100 garšās, Gruzijas garšvielas "DABI" un Gruzijas vīnus!

Turklāt uzņēmuma ekspozīcijā būs iespēja spēlēt “Bean Boozled” izaicinājuma spēli, kas ir populārākā garšu spēle pasaulē! Uzgriežot spēļu ratu, Jūs nezināsiet, kādas “Jelly Belly” garšas pupiņas būsiet laimējis – karameļu, popkorna, sapelējuša siera vai puvušas olas. Vienīgais veids kā pārliecināties ko būsiet uzgriezis uz lielā rata – ir nogaršot!

Uzņēmums piedāvās aromātiskas Gruzijas garšvielas “DABI”. Piedāvājumā ir vairāk kā 20 veidu garšvielas. “DABI” garšvielas pagatavotajam ēdienam piešķirs patiesi vienreizēju garšu un visvienkāršāko ēdienu padarīs īpašu.

Pasaulē ir tikai pāris tūkstošu vīnogu šķirņu, no kurām 500 audzē Gruzijā. Mūsdienās vairāk kā 70% no Gruzijā saražotā vīna tiek tieši audzēti Kakheti reģionā, Gruzijas lielākajā vīna reģionā. Visbiežāk izmantotās vīnogas ir Saperavi (sarkanvīni) un Rkatsiteli (baltvīni). SIA “ETG” piedāvās Kakheti un Racha reģionu vīnus. Izstādē augstas kvalitātes Gruzijas vīnus varēs arī nodegustēt.