Salaspils mājas vīna darītava “Saules veltes”


Baudāmā vīna aromāts, harmoniskas krāsas, gaumīga etiķete un stilīga pudele – tas viss veido īsto vīna vērtība. Salaspils mājas vīna darītava “Saules veltes” no 5. līdz 8. septembrim izstādē “Riga Food 2018” reģionu halles ekspozīcijā “Novada Garša Latvija” piedāvās dabīgu vīnu no dārza augļiem un ogām.

Dārza augļu un ogu vīns ir vērtība, kurā ir vērts ieskatīties un patīksmināties par daudzveidīgo krāsu gammu – no pilnīgi bezkrāsainas līdz tumši, tumši sarkanai. Tur iekšā palicis viss labais un vērtīgais, ko daba pie mums ir radījusi, dzidrā un aromātiskā veidā.

Vīni pieejami gan atsevišķi pudelēs, gan 4 mazu pudeļu komplektā, kā dāvana/suvenīrs ar nosaukumu “Vīnu degustācijas komplekts”.

Jaunums papildus jau pastāvīgā vīna sortimentam ir liķieri un degvīni. Sortimentā ir trīs veidu liķieri: cidoniju, aveņu un upeņu. Visi liķieri pildīti gan lielajās 0,5l elegantās pudelēs, gan mazās 0,1l suvenīra pudelītēs. Divu veidu degvīni: degvīns no bērzu sulas un mārrutku degvīns. Degvīni pildīti gan lielajās 0,5l īpaša dizaina pudelēs, gan mazajās 0,1l suvenīra pudelītēs.

www.saulesveltes.lv interneta lapas sadaļā “Kur iegādāties” var atrast sev ērtāko veikalu vīnu iegādei vai nākt uz “Rīga Food 2018” un iepazīties ar sortimentu. Papildus interesenti tiek aicināti apmeklēt mājas vīna darītavu. Produktus var nodegustēt un arī iegādāties uz vietas, iepriekš sazinoties.

Seko “Saules veltes” jaunumiem Facebook: www.facebook.com/saulesveltes