Mazie uzlīmju printeri manuālām marķēšanas sistēmām no “Biznio kontaktai”


No 5. līdz 8. septembrim izstādē “Riga Food 2018” lietuviešu uzņēmums “Biznio kontaktai” piedāvās mazos uzlīmju printerus manuālām marķēšanas sistēmām.

Jauns risinājums manuālās marķēšanas jomā – “Wincode” mazie uzlīmju printeri. Šo risinājumu par ļoti pievilcīgu un plaši izmantotu padara tā priekšrocības un pievilcīgā cena:

- nav nepieciešams izveidot savienojumu ar datoru, lai izdrukātu uzlīmi;
- tūkstošiem atsevišķu uzlīmju dizainu kopā ar uzlīmju datiem, piem., Excel failā var saglabāt printera atmiņā, un to jebkurā laikā atjaunināt, izmantojot USB, LAN vai SD karti;
- iebūvēts LCD ekrāns un 4 pogas darbības kontrolei;
- iebūvēts reāllaika pulkstenis ar datuma un laika zīmogiem;
- bezmaksas WinLabel programmatūra ar datubāzes funkciju atbalstu (.txt, .csv, .xls, .mdb, .sql u.c.);
- printerim var tieši pieslēgt dažādas ārējās ierīces, lai reāllaikā ievadītu datus, izmantojot COM vai USB savienojumu (datora vai ciparu tastatūru, dažāda veida svarus, vadu vai bezvadu svītrkodu skeneri, dažādi sensori, skaitītāji utt.);
- datu serializācija, dinamiska datu apstrāde un aritmētiskie aprēķini katrā mainīgajā laukā.

Viegli lietojams printeris tirdzniecībai un lietotājdraudzīga uzlīmju dizaina programmatūra ļauj viegli īstenot dažādus marķēšanas risinājumus, kas citos gadījumos prasītu daudz investīciju un apmācītu IT personālu ar labām programmēšanas iemaņām.

Lietotāji var bez pieslēguma datoram izdrukāt nepieciešamo skaitu uzlīmju ar nepieciešamajiem datiem – aprakstiem, svītrkodiem, laika un datuma zīmogiem, sērijveida numuriem, masu tieši no svariem u.t.t..

Divi režīmi – termodruka un termopārneses druka – ļauj apdrukāt dažādas formas un materiāla uzlīmes, ieskaitot plastmasu un tekstilmateriālu. Lietotājs bez īpašām iemaņās spēs pats paveikt vienkāršāku uzlīmju apdruku, savukārt programmētāji var izpildīt sarežģītākus uzdevumus, atklājot visas mazo uzlīmju printera priekšrocības.

Mazos uzlīmju printerus var izmantot ražošanas uzņēmumos, iepakošanā, mazumtirdzniecībā, loģistikā, sabiedriskajā sektorā u.c.

Vairāk informācijas: www.bk.lt
Seko “Biznio kontaktai” Facebook: www.facebook.com/BiznioKontaktai