“Dava Foods” proteīna piedeva un olbaltumvielu dzēriens


No 5. līdz 8. septembrim izstādē “Riga Food 2018” Igaunijas nacionālajā kopstendā “Dava Foods” piedāvās jaunu proteīna piedevu “whitePRO”, kā arī olbaltumvielu dzērienu “white”.

Uzņēmuma galvenie produkti ir olbaltumvielu dzērieni sportam un plašam patēriņam.

“whitePRO” ir pilnīgi jauna proteīnu piedeva, kas izgatavota no 100% olu baltuma. Produkts ir termiski apstrādāts, lai tā uzglabāšanas laiks istabas temperatūrā būtu vismaz 8 nedēļas.

Tas ir viegli lietojams kā proteīna piedeva pankūkās, krēmos, kokteiļos un olu kultenī. Olu baltumu putošana un saistspēja var būt pazemināta.

Produkts ir lielisks uztura bagātinātājs – tas paredzēts sportistiem, kā arī ikvienam, kas nodarbojas ar fiziskām aktivitātēm, rūpējas par savu veselību un pareizu uzturvielu saturu uzturā.

“white” ir pilnīgi jauns olbaltumvielu dzēriens, kas izgatavots no tīra olu baltuma, pievienojot tikai pārtikas krāsvielas un dabīgas aromātvielas. Tas nozīmē, ka kaloriju saturs vienā pudelē ir 143 kalorijas.

“white” pieejams ar zemeņu un šokolādes garšu, tas nesatur konservantus, tam ir piena garša un tekstūra bez jūtamas olu garšas un smaržas.

Ja rūpējaties par savu uzturu, fizisko aktivitāti un veselību, “white” sniegs koncentrētu proteīnu devu, kas palīdzēs ķermenim ātri atjaunoties pēc fiziska treniņa. “white” ir lieliska proteīna piedeva uztura bagātināšanai, tomēr neiesakām produktu izmantot kā uztura aizvietotāju.

Vairāk informācijas: www.davafoods.com
Seko “Dava Foods” Facebook lapai: www.facebook.com/DAVA-Foods-1030339317032044