“Hanzas Maiznīca” aicina novērtēt gardus un interesantus jaunumus!


Izstādē "Riga Food 2018" no 5. līdz 8. septembrim Latvijas nacionālajā kopstendā Latvijas Maiznieku biedrības ekspozīcijā “Hanzas Maiznīca” piedāvās degustācijai un apmeklētāju vērtējumam piecus jaunumus. Tie ir dažādi, bet vienlīdz gardi un katrs varēs atrast sev piemērotāko.

„Hanzas Maiznīcas” zīmolam ir jau vairāk kā 20 gadu vēsture, un tā ir viena no lielākajām maiznīcām Latvijā. Veiksmīgi apvienojot senās maizes cepšanas tradīcijas un modernās tehnoloģijas, maiznīca cep iecienītāko maizi Latvijā. Šobrīd saviem pircējiem „Hanzas Maiznīcas” piedāvā ap 45 dažādus svaigās maizes produktus.

Izstādē "Riga Food 2018" no 5. līdz 8. septembrim meklē “Hanzas Maiznīcu” Latvijas Maiznieku biedrības stendā un nogaršo jaunos produktus:


• Bagātīgo “Pļavas 7 sēklu maizi”, kuras sastāvā ir tādas sēklas kā saulespuķu, brūnās linsēklas, ķirbju sēklas, čia sēklas, kaņepju sēklas, magoņu sēklas, un dzeltenās linsēklas.
• Unikālo un izteiksmīgo“Kuršu tumšo sēklu maizi” ar aromātisko sierāboliņu.
• Vērtīgo “Auza Laba auzu maizi”, kuras sastāvā ir 22% auzu.
• Auzu spēka pilno “Auza Laba tostermaizi” tostēt cienītājiem. Pateicoties pilngraudu auzu miltiem, tā satur daudz šķiedrvielu un proteīna.
• Ērtās “Auza Laba auzu rikas”, kas ceptas 100% no auzu miltiem, bez pievienota cukura, satur daudz šķedvielu un proteīna. Katra “Auza Laba” auzu rikas šķēlīte satur 1 g auzu beta-glikāna. Lai samazinātu holesterīnu, ik dienu jāuzņem 3 g beta-glikāna. Tātad pietiek ar 3 šķēlītēm dienā. Protams, atceries par sabalansēta uztura un aktīva dzīvesveida nozīmību.

Vairāk informācijas: www.hm.lv
Seko “Hanzas Maiznīcas” jaunumiem: www.facebook.com/HanzasMaiznica