Izstādē “Riga Food 2018” noskaidros labāko iepakojumu!


Jau septembrī Baltijas lielākajā pārtikas izstādē notiks starptautiskais konkurss „Izstādes ”Riga Food 2018” iepakojums Nr.1”, kurā profesionāļu žūrija noteiks kvalitatīvāko pārtikas produktu iepakojumu, īpašu uzmanību pievēršot iepakojuma materiālu un konstrukciju oriģinalitātei, praktiskumam, funkcionalitātei un dizainam.

Konkursā tiks vērtēts iepakojums septiņās kategorijās: dzērieni, konditoreja un saldumi, piens un piena produkti, gaļa un gaļas izstrādājumi, zivis un zivju produkti, maize un bakalejas izstrādājumi, kā arī šajās grupās neietilpstošu produktu iepakojums.

Piesaki dalību!
Konkursā var piedalīties ikviens pārtikas izstādes „Riga Food 2018” dalībnieks. Pieteikšanās notiek līdz 2018. gada 27. augustam (tālr.: 26579824; e-pasts: arturs.bidins@bt1.lv). Skatīt konkursa nolikumu šeit.

Starptautiska žūrija
Konkursa darbi izstādes laikā tiks eksponēti Izstāžu centra vestibilā. Tos vērtēs gan profesionāli un starptautiski žūrijas locekļi, gan “Riga Food 2018” apmeklētāji, kuri uz vietas izstādē varēs nobalsot par populārāko iepakojumu.

Apbalvošana

Labāko apbalvošana notiks 2018. gada 8. septembrī plkst. 13.00 Izstāžu centra vestibilā. Uzvarētāji saņems “Riga Food 2018” zelta, sudraba un bronzas digitālās medaļas, kuras tie varēs izvietot uz iepakojuma, kā arī Grand Prix. Visi žūrijas vērtējumā labākie iepakojumi un “Riga Food 2018” apmeklētāju favorīti tiks eksponēti starptautiskajā iepakojuma tehnoloģiju un loģistikas izstādē “TAROPAK 2018” no 1. līdz 4. oktobrim Poznaņā, Polijā.

““Riga Food 2017” iepakojums Nr. 1” uzvarētāji

Pagājušajā gadā pēc žūrija vērtējuma par vislabāko iepakojumu tika atzīts un “Grand Prix” saņēma SIA “Glear” par iepakojumu “Jersikas čipsi” ar mango salsas garšu un ar zilā siera garšu. 1. vietu ieguva “Skrīveru Pārtikas Kombināts’’ par iepakojumu saldumiem – konfekte “Gotiņa” izlases iepakojums, 2. vietu – “Choco Group’’ par “Aqua Chocolate Collection” un “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” par iepakojumu “Zefīrs šokolādē ar Rīgas Melnā Balzama upeņu pildījumu”, 3. vieta – LLC “Badagoni” par iepakojumu “Wine lebels – GAU” un A/S “Tukuma Piens’’ par iepakojumu “Baltais Protein” jogurta dzērieni.

Konkursu ““Riga Food 2018” iepakojums Nr.1” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Latvijas Iepakojuma asociāciju.

“Riga Food 2018” – no lietišķiem kontaktiem līdz gastronomiskiem baudījumiem!

Kā zināms, no 5. līdz 8. septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks Baltijas nozīmīgākais pārtikas nozares notikums – izstāde „Riga Food 2018”, kas piedāvās vērienīgas starptautisku un pašmāju uzņēmumu un organizāciju ekspozīcijas, meistaru un pārtikas produktu konkursus, jaunumu prezentācijas, izglītojošus seminārus, aizraujošus šovus, meistarklases un degustācijas. Sekojiet līdzi izstādes jaunumiem mājaslapā: www.rigafood.lv;
sociālajos tīklos: www.facebook.com/rigafood

Foto no konkursa ““Riga Food 2017” iepakojums Nr. 1”