Izstādē “Riga Food 2018” paziņos labākos Latvijā ražotos piena produktus! Uzņēmumi vēl var pieteikt dalību!


Līdz 9. augustam Latvijas piena pārstrādes uzņēmumi ir aicināti pieteikt dalību Latvijā ražoto augstas kvalitātes piena produktu konkursam kategorijā “Jaunais piena produkts”. Uzvarētāji tiks noskaidroti 5. septembrī starptautiskajā pārtikas izstādē “Riga Food 2018”.

Augstas kvalitātes piena produktu konkurss ir ieguvis ievērojamu piensaimnieku atsaucību, kā arī profesionāļu un gardēžu novērtējumu. Dalība konkursā Latvijas piena pārstrādātājiem sniedz lielisku iespēju parādīt savu radošo izdomu gan inovatīvu produktu, gan jaunu garšu radīšanā. Katrs produktu ražotājs cenšas pārsteigt savu patērētāju ar ko nebijušu, parādot piena produktu daudzveidību.

Latvijā ražoto augstas kvalitātes piena produktu konkurss notiks jau 22. reizi un īpašs akcents šogad ir likts tieši uz jaunajiem produktiem, kas saražoti pēdējā gada laikā.

„ Latvijas Piensaimnieku Centrālā Savienība (LPCS) un Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 rīkotais piena produktu konkurss ir kļuvis par tradīciju gan piena produktu ražotājiem, gan lielai daļai patērētāju, īpaši tiem, kas seko jaunumiem un produkta kvalitātei. Viens no svarīgākajiem LPCS uzdevumiem ir Latvijā ražoto piena produktu popularizēšana sabiedrībā, kā arī to kvalitātes un dabīgās izcelsmes apliecināšana. Tāpēc šogad konkursā kategorijā “Jaunais piena produkts” aicinām piedalīties ne vien LPCS biedrus, bet arī visus Latvijā reģistrētos piena pārstrādes uzņēmumus. Šī uzņēmumiem ir lieliska iespēja jauno produktu īsā laikā padarīt atpazīstamāku. Ceru, ka šo iespēju izmantos gan tie, kuri par dalību konkursā jau ir interesējušies, gan ar tie, kas līdz šim par to nav domājuši. Visiem vēlu veiksmi!” – tā LPCS valdes priekšsēdētājs Jānis Šolks.

Latvijā reģistrētie piena pārstrādes uzņēmumi ir aicināti pieteikt dalību!
Lai piedalītos piena produktu konkursā, pretendentiem ir jāiesniedz rakstisks pieteikums LPCS uz e-pastu: info@piensaimniekusavieniba.lv līdz 2018. gada 9. augustam. Vairāk informācijas var iegūt, zvanot pa tālruni: +371 22035399, vai rakstot uz e-pastu Kristai Garkalnei: info@piensaimniekusavieniba.lv. Ar konkursa nolikumu var iepazīties šeit.


Profesionāla žūrijas komisija
Šī gada konkursa komisija – Latvijas Lauksaimniecības universitātes Pārtikas tehnoloģijas fakultātes dekāne un konkursa komisijas vadītāja asociētā profesore Dr. sc. ing. Inga Ciproviča, kooperatīvās sabiedrības „Latvijas Piensaimnieku centrālā savienība” valdes priekšsēdētājs Jānis Šolks, Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta „BIOR” kvalitātes nodaļas vecākā eksperte Inese Ozollapa, Pārtikas un veterinārā dienesta Dzīvnieku izcelsmes produktu ražošanas uzraudzības daļas vecākā eksperte Una Rubīna, Tirgus un tiešā atbalsta departamenta direktore Rigonda Krieviņa, Rīgas Stradiņa universitātes doktorante, diētas ārste Lolita Neimane, „Maxima Latvija” Procesu un kvalitātes vadības departamenta direktore Dace Grava un SIA „RIMI Latvia” pārstāvis.

Labāko apbalvošana
Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti un apbalvoti uzreiz pēc starptautiskās pārtikas izstādes „Riga Food 2018” oficiālās atklāšanas ceremonijas 5. septembrī konferenču zālē Nr. 3. Visās produktu kategorijās pirmo trīs vietu ieguvēji saņems „Riga Food 2018” zelta, sudraba un bronzas medaļas, kā arī LPCS atzinības rakstus.

Latvijā ražoto augstas kvalitātes piena produktu konkursu rīko kooperatīvā sabiedrība Latvijas Piensaimnieku Centrālā Savienība (LPCS) sadarbībā ar Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrību BT 1, un konkursu finansiāli atbalsta Zemkopības ministrija.

“Riga Food” – pārtikas nozares centrālais notikums Baltijas valstīs!
Starptautiskā pārtikas, dzērienu, pārtikas pārstrādes, tehnoloģiju, iepakojuma, sabiedriskās ēdināšanas, viesnīcu un veikalu aprīkojuma un servisa izstāde „Riga Food 2018” notiks no 5. līdz 8. septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. Izstādi papildina plaša pasākumu, paraugdemonstrējumu un konkursu programma. Sekojiet izstādes aktualitātēm mājaslapā: www.rigafood.lv; sociālajā tīklā: www.facebook.com/rigafood