Garšvielas un garšvielu maisījumi, bakalejas produkcija no “Safrāns”


Uzņēmums “Safrāns” izstādē “Riga Food 2018” no 5. līdz 8. septembrim prezentēs savu preču sortimentu – garšvielas un garšvielu maisījumus, bakalejas produktus – kā arī fasēšanas un marķēšanas pakalpojumus.

“Safrāns” jau ilgāku laiku ir viens no Latvijas lielākajiem garšvielu un garšvielu maisījumu ražotājiem un izplatītājiem. Garšvielu maisījumus uzņēmums izstrādā un ražo pats, neizmantojot E vielas un GMO.

Uzņēmums piedāvā arī bakalejas produktus – eļļas, olas, miltus, cukuru, džemus, biezinātājus – kā arī nepieciešamo vairumtirgotājiem, ražotājiem, HoReCa klientiem u.c.

Tuvākajā laikā uzņēmums plāno piedāvāt arī higiēnas preces un tīrīšanas līdzekļus, lai nodrošinātu saviem klientiem plašu nepieciešamo preču klāstu.

Uzņēmuma piedāvātais sortiments tiek ražots, iepirkts un importēts individuāli.

Uzņēmums spēj nodrošināt birstošu produktu fasēšanu mazākos, lietošanai ērtos iepakojumos, kā arī veikt marķēšanu pēc individuālām klienta vēlmēm.

“Safrāns” ir klientiem draudzīgs – iespējams vienoties par labākajām cenām, sortimentu un piegādēm. Ir iespēja klientiem izstrādāt individuālus kompleksus risinājumus.

Vairāk informācijas: www.safrans.lv