“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” ar zīmoliem “Laima”, “Selga”, “Staburadze” un “Ādažu Čipsi” izstādē prezentēs sešus jaunus produktus!


Vadošais konditorejas un uzkodu ražotājs "Orkla Confectionery & Snacks Latvija" ar Latvijā iecienītiem un paaudzēs iemīlētiem zīmoliem “Laima”, “Selga”, “Staburadze” un “Ādažu Čipsi” prezentēs savus produktus Baltijas lielākajā pārtikas izstādē “Riga Food 2017”. Uzņēmuma stendā varēs atrast ne tikai katra zīmola iecienītākos produktus un produktu jaunumus, bet arī piedalīties radošajās darbnīcās, virtuālās realitātes tūrē un produktu degustācijās.

Izstādē "Riga Food 2017" tiks prezentēti seši jauni produkti:
• “Staburadze” klasiskie "Rožu saldie žagariņi", kas ieguvuši jaunu un ērtu 180 ml iepakojumu,
• iecienītie “Selga” cepumi ar jaunu – karameļu garšu,
• “Ādažu Čipsi” ar sēņu un krējuma garšu,
• “Ādažu Čipsi” ar krējuma un lociņu garšu,
• divas jaunas “Laima” tumšās šokolādes tāfelītes: ar kafijas kraukšķiem un ķiršiem un mandelēm.

Jaunie produkti jau drīzumā būs nopērkami “Laima” saldumu veikalos un tirdzniecības vietās visā Latvijā.

Papildus jauno produktu prezentācijām un degustācijām, “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” stendā ar unikālas 3600 virtuālās tūres palīdzību varēs apskatīt “Ādažu Čipsi” ražošanas procesu. Uzņēmuma stendā darbosies gan “Ādažu Čipsi” radošā darbnīca, kurā varēs izveidot čipsus ar paša izvēlētu garšu, gan “Laima” šokolādes darbnīca, kurā izstādes dalībnieki varēs izgatavot savu šokolādes konfekti. Arī zīmoli “Selga” un “Staburadze” ir sagatavojuši pārsteigumus.

Par “Orkla Confectionery & Snacks Latvija”:
“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” ir viens no vadošajiem šokolādes un konditorejas izstrādājumu, kā arī uzkodu ražošanas uzņēmumiem Baltijas valstīs. “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” pārstāv šādus produktu zīmolus: “Laima”, “Selga”, “Staburadze”, “Ādažu Čipsi”, “The Original Taffel Snacks” un “Pedro”. Uzņēmums eksportē preces uz gandrīz 30 valstīm, tajā kopumā strādā vairāk nekā 1000 cilvēku.

Par “Orkla”:

“Orkla” ir vadošais plaša patēriņa produktu, kā arī mazumtirdzniecības, pārtikas, maiznīcu un konditoreju konceptuālo risinājumu piegādātājs. Ziemeļvalstis un Baltijas reģions ir “Orkla” galvenie tirgi un tie veido aptuveni 80% no apgrozījuma uzņēmuma zīmolu patēriņu preču segmentā. “Orkla” grupai ir stipras tirgus pozīcijas dažādās produktu kategorijās Centrāleiropā un Indijā. Uzņēmums ir galvenais piegādātājs Eiropas maizes tirgus segmentā.

“Orkla” ir Oslo Fondu biržā (Oslo Stock Exchange) kotēts uzņēmums, kurš bāzēts Oslo, Norvēģijā. No 2016.gada 31.decembra “Orkla” grupā strādā 18 154 darbinieki. “Orkla” apgrozījums 2016.gadā bija 4,2 miljardi eiro (NOK 37,8 miljardi).

Sekojiet jaunumiem:

www.facebook.com/LaimaSaldumi
www.facebook.com/StaburadzesKonditoreja
www.facebook.com/adazucipsi
www.facebook.com/SELGAcepumi
www.facebook.com/orklacslatvija