Ķīpsalā atklās starptautisko pārtikas izstādi “Riga Food 2017”!


6. septembrī sāksies un līdz 9. septembrim Ķīpsalā notiks Baltijas nozīmīgākais pārtikas nozares pasākums – izstāde “Riga Food 2017”, kas vienkopus pulcēs profesionāļus un gardēžus no visas pasaules.

Aicinām Jūs uz izstādes oficiālo atklāšanas ceremoniju, kas notiks 6. septembrī plkst. 11.00 halles Nr. 2 balkonā (semināru zālē Nr. 3).

Atklāšanas ceremonijā piedalīsies:
Raimonds Vējonis, Latvijas Valsts prezidents;
Jānis Dūklavs, Latvijas Zemkopības ministrs;
Viesturs Tīle, Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 valdes priekšsēdētājs;
Rolands Nežborts, “Riga Food” vadītājs.

Uzreiz pēc atklāšanas ceremonijas tiks apbalvoti izcilas kvalitātes pārtikas produktu – piena, maizes un medus konkursu uzvarētāji.

“Riga Food” ir nozīmīgs pārtikas industrijas attīstību veicinošs pasākums, kur ik gadu tiekas profesionāļi no visas pasaules, lai sekmētu savu biznesu un iepazītos ar nozares aktualitātēm, kā arī piedalītos biznesa pasākumos un profesionāļu konkursos. Izstādes piedāvājumā būs gan vērienīga nozares uzņēmumu un organizāciju ekspozīcija, gan plašs konkursu, šovu, semināru un citu atraktīvu un interesantu pasākumu klāsts.

„Riga Food 2017” savus jaunākos produktus un pakalpojumus prezentēs vairāk nekā 700 uzņēmumu no Austrijas, Baltkrievijas, Čehijas, Dānijas, Gruzijas, Igaunijas, Itālijas, Lielbritānijas, Lietuvas, Polijas, Spānijas, Turcijas, Ukrainas, Uzbekistānas u. c., kopumā no vairāk nekā 35 valstīm. Pirmo reizi piedalīsies uzņēmumi no Azerbaidžānas un Meksikas!

Šogad izstādē būs apskatāms rekordliels nacionālo kopstendu skaits – vismaz 15, Azerbaidžānas, Baltkrievijas, Čehijas, Gruzijas, Indijas, Itālijas, Meksikas, Latvijas, Lietuvas, Kanādas, Polijas, Slovākijas, Uzbekistānas, Ukrainas, Ungārijas, ekspozīcijās. Īpaši kupli būs pārstāvēti Latvijas uzņēmumi, kuri startē ne tikai atsevišķos stendos, bet arī Latvijas nacionālajā kopstendā un Latvijas reģionu ekspozīcijās

”Riga Food” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Latvijas Republikas Zemkopības ministriju, Agroresursu un ekonomikas institūtu, Latvijas Tehnoloģisko centru, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru, „EEN Latvija”, Pavāru klubu, „Diplomatic Economic Club Latvia” u. c.

Vairāk par izstādi un pasākumu programmu skatiet: www.rigafood.lv
Sekojiet „Riga Food” aktualitātēm arī sociālajā tīklā: www.facebook.com/rigafood

Izstādes darba laiks:
6. septembris 10.00–18.00 (Profesionāļu diena)
7.–8. septembris 10.00–19.00
9. septembris 10.00–17.00