Apmeklē Itālijas nacionālo ekspozīciju izstādē "Riga Food 2017"!


Kad iet runa par ēdienu un augsta līmeņa gatavošanas mākslu, itāļi vienmēr ir klāt!  

Pēc pagājušā gada 1. Itālijas nacionālā paviljona veiksmes, arī šoreiz Itālijas vēstniecība ir izveidojusi 75 m2 lielu kopstendu (Halle Nr. 2, D24/E31) ar dažu Itālijas uzņēmumu atbalstu: "Ferrero" (šokolāde), "Barilla" (makaroni, mērces), "Sistema Espresso Italiano" Srl (kafija "Buscaglione"), "Vingo" SIA (dažādi pārtikas produkti un vīni) un restorāns "Mamma Pasta".

Lielākā daļa šo uzņēmumu ir starptautiski labi pazīstami un veicina Itālijas produktu, kā arī kulinārijas tradīciju iziešanu ārpus nacionālajām robežām, kas kopā ar citiem, mazākiem itāļu ražotājiem patiesi pārstāv Itālijas pārtikas nozares bagātību. Tādējādi stends noteikti izrādīs dažus Itālijas pārtikas nozares “dārgumus”.
Daudzi itāļu ēdieni jau ir plaši novērtēti visā pasaulē, tomēr ir arī tādi, kurus Baltijas iedzīvotāji vēl nav pilnībā atklājuši. Tādēļ paviljona apmeklētājiem būs iespēja nogaršot dažus īstus itāļu produktus un ēdienus.

V.E. vēstnieks Sebastjāno Fulči paskaidroja, ka viens no iemesliem, kādēļ viņš izlēma ņemt aktīvu dalību izstādē ir tas, ka “Riga Food” var kalpot par lielisku atspēriena punktu Itālijas uzņēmumiem, lai uzsāktu darbu Baltijas valstu tirgos.

Paviljona “ITALIA” organizēšana prasīja ievērojamas pūles (gan finansiālā, gan darba apjoma ziņā) no Itālijas vēstniecības, itāļu uzņēmumu, kā arī no “Eugesta un Partneri” SIA, kas ir dažu dalībnieku produktu izplatītājs Latvijā, puses. Stenda praktiskās puses organizāciju nodrošina uzņēmums “NK Marketing Solutions” SIA un daļu no mēbelēm – sadarbības partneris “Vincents Inspira” SIA – slavenu itāļu mēbeļu un aksesuāru ražotāju pārstāvis.

Itālijas ārlietu ministra vietnieks Vincenzo Amendola atklāšanas dienā apmeklēs paviljonu "ITALIA". Viens no galvenajiem viņa vizītes mērķiem Latvijā ir veicināt Milānas pilsētas kandidatūru EMA – Eiropas Zāļu aģentūras – jaunās mītnes izveides vietai sakarā ar Lielbritānijas izstāšanās no Eiropas Savienības.

Itālijas vēstniecība Rīgā
Adrese: Teātra iela 9, Rīga, LV-1050, Latvija
Tālr.: +371-67216088, 67216069
E-pasts: inese.kleinupe@esteri.it, commerciale.riga@esteri.it