Kanādas nacionālajā stendā satiec Kanādas bruņoto spēku pavārus un degustē vīnu!


Arī šogad aicinām apmeklēt Kanādas nacionālo stendu izstādē "Riga Food 2017"! 


“Kanādiešu izcilība Jūsu galdam: īpašs cienasts katru dienu!”
Kanāda ir ne tikai otra lielākā valsts pasaulē, bet arī viena no lielākajām lauksaimniecības produktu ražotājām un eksportētājām ar plašu uzņēmumu un zīmolu klāstu, kas piedāvā daudz garšīgu pārtikas produktu un dzērienu starptautiskā mērogā. Kanāda noteikti nav pirmā valsts, kas nāk prātā iedomājoties par vīnu, bet ļaujiet mums jūs pārsteigt ar patiesu garšas piedzīvojumu, baudot kādu no smalkajiem “Wine-in-Motion” vīniem. 

Kanādu ir pārņēmis arī īsts alus brūvēšanas vilnis, tāpēc ar prieku gaidām visus alus cienītājus, lai nobaudītu Steamwork alus darītavas izcilos un garšīgos alus paraugus no slavenās un savā būtībā vienīgās ar tvaiku darbināmās alus darītavas pasaulē. 
Jūras veltes ir ne tikai lielākā pārtikas rūpniecības nozare Kanādā, bet arī visilgtspējīgākā. Kanādas uzņēmuma Clearwater Foods pasaulslavenās un garšīgās jūras veltes gaidīs jūs mūsu stendā! 

Nav nekā klasiskāka par Kanādas kļavu sīrupu, tāpēc droši nāciet nogaršot izcilo L.B. Maple Treat dabīgo un veselīgo kļavu sīrupu no Kvebekas provinces!


Kartupeļi Kanādā ir visvairāk audzētais dārzenis. Uzņēmums McCain Foods ražo pasaulē katru trešo iepriekš pagatavoto kartupeļu ēdienu, un to cienītāji mīt neskaitāmās valstīs! Tāpēc obligāti jāpagaršo šie īpašie kartupeļu produkti, kas ir sātīgi un nepārspējami garšīgi!

Tāpat arī Kanāda lepojas ar savām senajām tradīcijām liellopu audzēšanā. Iepazīstiet augstākās kvalitātes Kanādas liellopu!
Iepazīstieties - Kanādas bruņoto spēku pavāri!
Latvijas draugi un sabiedrotie – Kanādas bruņotie spēki – katru dienu būs klātesoši Kanādas stendā izstādē "Riga Food 2017"! Nāciet ciemos draudzīgi pārmīt kādu vārdu un nogaršot īsti baudāmu Kanādas produktu, kas, visticamāk, atradīs savu vietu arī uz Jūsu galda!Kanādas vīnu degustācija ar vīnzini Artūru Bušu!

Drīz vien Kanāda ieņems ievērojamu vietu pasaules vīna kartē. Mūsu vēsā klimata vīni ir starp pasaules labākajiem, jo tie iegūst savu šarmu no seno ledāju aktivitātes un daudzajām ūdenstilpnēm. Nobaudiet Kanādas vīnu valdzinājumu un papildiniet savas vīna pazinēja zināšanas ar ļoti izteiktām garšas notīm no Britu Kolumbijas, Ontario, Kvebekas un Jaunskotijas.  Trešdien, 6. septembrī, plkst. 12.00–15.00, Kanādas stendā!