“SANVIC” izstādē piedāvās noteikt savu pašreizējo un ideālo svaru!


SIA “SANVIC” stendā izstādes apmeklētāji varēs uzzināt savu pašreizējo un ideālo svaru, ko noteiks pieredzes bagātā dietoloģe Iraida Badikova.


Akcija norisināsies 8. septembrī no plkst.15.00 līdz 18.00 un 9. septembrī no plkst.12.00 līdz 15.00, kuras laikā dietoloģe ar speciālu “roku metodi” noteiks lieko tauku slāņa daudzumu zem lāsptiņas. Diataloģe sniegs konsultāciju klientiem virs 100 kg bez maksas un visiem izstādes apmklētājiem virs 120 kg, kas izteiks vēlmi sadarboties, pēdējo 20 kg samazināšana arī būs bez maksas. Dietoloģes metodes ir tik pārliecinošas, ka speciāliste honorāru par rezultātu – zaudētiem 10 kg 100 eiro apmērā piedāvā saņemt pēc reālā svara samazinājuma. Kopš 1992 .gada dietoloģe Iraida Badikova konsultējusi ap 6000 pacientu gan Latvijā, gan Lietuvā.

Akcijas dalībniekiem pārtikā svara samazināšanas nolūkos tiks ieteikti papildus izmantot SIA “SANVIC” zema ogļhidrātu satura pārtikas produktus no Skandināvijas.

SIA “SANVIC” popularizē zema ogļhidrātu satura produktu koncepciju, saskaņā ar kuru aptaukošanos drīzāk veicina ogļhidrāti, kurus ēdam, nevis tauki. Zema ogļhidrātu satura produktu lietošanas koncepcija ietver rekomendāciju ikdienas ogļhidrātu devu izvēlēties no augstas kvalitātes produktiem ar vidēju vai zemu glikēmisko indeksu (t.i., tiem produktiem, kas neveicina strauju cukura līmeņa palielināšanos asinīs): šķiedrvielām bagātiem dārzeņiem, pilnpiena un skābpiena produktiem, riekstiem, nelielā daudzumā arī augļiem, ogām utt., tajā pašā laikā iesakot izvairīties no kviešiem un tamlīdzīgas labības miltiem, maizes, miltu izstrādājumiem, rafinētā cukura un saldinātiem dzērieniem. Liedzot vai ļoti būtiski samazinot organismā ogļhidrātu padevi, organisms sāk ņemt enerģiju no rezervēm – uzkrātajiem taukiem. Ilgstoši samazinot “slikto” ogļhidrātu patēriņu, kuru pārliekā lietojuma daudzums ir galvenais aptaukošanās un liekā svara iemesls, ķermenis sāk pierast, ka ātro enerģētiķu padeve vairs nebūs un jāsāk tērēt uzkrātais. Uzkrāto lieko tauku rezerves iztērējas jo īpaši ātri, ja cilvēkam ir aktīvs un kustīgs dzīvesveids.
Ierobežots ogļhidrātu daudzums palīdz nomest un nekad vairs neuzņemt lieko svaru, uzturēt normālu cukura līmeni asinīs, saglabāt sirds un asinsvadu veselību, jaunavīgu un tīru ādu.

SIA “SANVIC” ir augstas kvalitātes zema ogļhidrātu satura Zviedrijas un Norvēģijas produktu ražotāju “Funksjonell Mat”, “ Lub Foods AB” un “Biofood” ekskluzīvais pārstāvis Baltijas valstīs. 

“SANVIC” piedāvā dabīgus augstas kvalitātes pārtikas produktus:
  • 100 % dabīgie saldinātāji, kas pamatā sastāv no eritritola un stēvijas ekstrakta, 
  • gatavos maisījumus maizes un kūku cepšanai bez cukura un ar zemu ogļhidrātu saturu, 
  • ar 2-3 x zemāku kaloritāti nekā parastie un daļēji attaukoti mandeļu, zemesriekstu, kokosriekstu un sezama milti,
  • organisko kokosriektu eļļu ar neitrālu un Extra Virgin garšu u.c. produktus, kas veicina veselīgas maltītes un kuru regulāra lietošana veicina svara samazināšanu.
Piedāvātajos produktos, piemēram, dabiskā cukura aizvietotājā ir 0 kcal un ogļhidrāti, kas nemetabolizējas (neuzsūcas) un tātad nenogulsnējas lieko tauku veidā organismā.

SIA "SANVIC"
Tālr.: + 371 24242525
Mājaslapa: www.lowcarb.lv
Adrese: Kauguru iela 2b , birojs 204/1, Rīga, Latvija, LV 1046