Biškopji saņems „Riga Food” medaļas!


6. septembrī izstādē “Riga Food 2017” Ķīpsalā tiks paziņoti un apbalvoti konkursa „Latvijas Atzītākais medus 2017” uzvarētāji.


26. augustā Jelgavā Vispārējos Latvijas Piena, maizes un medus svētkos notika Latvijas Biškopības biedrības (LBB) rīkotais konkurss „Latvijas Atzītākais medus 2017”. LBB teltī vairāki simti pasākuma apmeklētāju piedalījās degustācijā un noteica šī gada Latvijas atzītāko medu.

Jau otro gadu pēc kārtas medus mīļotāji par gardāko medu atzina Z/S "Dorītes" biškopja Jāņa Sulutaura liepu ziedu medu no Ķekavas novada. Otrajā vietā ierindojās biškopis Rimants Gaidamovičs no Naukšēniem ar griķu medu, bet trešajā vietā - SIA "Meduspils" un biškopis Jānis Vainovskis no Saldus ar pūpolu - pieneņu medu. 

Konkursa mērķis ir izvēlēties atzītāko medu starp nopietniem medus ražotājiem, kas spēj saviem pircējiem nodrošināt medu pietiekamā apjomā, lai ikviens, izvēloties savu mīļāko medus veidu, varētu to arī iegādāties ilgtermiņā un sev vēlamajā apjomā.

Izcilas kvalitātes pārtikas produktu – medus, maizes, piena - konkursu rezultāti tiks paziņoti uzreiz pēc izstādes atklāšanas“Riga Food 2017” oficiālā atklāšanas ceremonija notiks 6. septembrī plkst. 11.00 konferenču zālē Nr. 3.