Pašmāju gardēžu tirgu iekaro jauns zīmols “MadamPuzo”. Iepazīsti izstādē!


2016. gada rudenī Latvijas gastronomijas tirgū sevi pieteica jauns zīmols “MadamPuzo” – konservēti mājas ražojumi ar raksturu, kas iedvesmo jaunām idejām un maltītēm. Ieguldot produkta attīstībā, “MadamPuzo” ražojumi tiks prezentēti arī Baltijas plašākajā pārtikas izstādē “Riga Food 2017”.

Sekojot sirdslietai, “MadamPuzo” idejas autore un īpašniece Kazimiera Puzo pērn radīja pirmo produktu – “Ugunīgā Čikitta”, kas ir aso piparu un sarkanās paprikas ievārījums. “Ugunīgā Čikitta ir unikāla ar savu vienkāršumu – tās sastāvā ir tikai asie pipari, saldā paprika un cukurs. Taču rezultāts izdodas bagātīgs – garšu spēle (no saldajām notīm, ko nomaina aso piparu stiprums un noslēdz patīkama paprikas pēcgarša), izteikts aromāts, krāsu košums un konsistence,” skaidro K.Puzo.

Pēc Latvijas pircēju pieprasījuma tapa arī radniecīgs produkts “Pikantā Čikitta”, kura sastāvā tiek pievienots nedaudz ķiploka. Savukārt, šāgada pavasarī radās arī trešais aso piparu ievārījums “Saulainā Čikitta”. Jaunajā produktā, kā raksturo K. Puzo, ir apvienota vasaras saule, kaisle un jūras sāļums. Tajā līdzsvarā ir aso piparu un dzeltenās paprikas tandēms, savukārt produkta saldumu remdē arī neliela jūras sāls klātesamība.

Kā atzīst K.Puzo: “Čikitta ir unikāls produkts, jo katrs tajā atrod savu garšu – tradicionāli ar gaļas ēdieniem vai zivi, salātos, zupās, uzkodās, picās, mērcēs, ar sieru, un pat desertos.” Čikittas ir iecienījuši arī vegānu dzīvesveida piekritēji.

Papildu Čikittām aukstajos gada mēnešos atzinību gūst MadamPuzo ingvera ievārījums. Apvienojot veselīgā ingvera stiprumu ar sulīgajiem āboliem, rodas gards ievārījums, kas lieliski garšo tējās, austrumu ēdienos vai konditorejas izstrādājumos.

“Kad sirdslieta pārtop aizraušanās un pat biznesā, tad katrs solis burtiski lido vēja spārniem. Iedvesma ir neparedzama – tā rodas lasot, ceļojot, garšojot un iepazīstot,” atzīst K.Puzo, papildinot, ka Latvijas pircējs ir atvērts jaunām garšām.

“MadamPuzo”
E-pasts: madampuzo@gmail.com

Tālr.: +371 26589930
Facebook: MadamPuzo