"IMMER Digital" digitālā druka – iespēja pārdod vairāk bez papildu izmaksām


Digitālās drukas tehnoloģija piedāvā bez papildus izmaksām pārdot vairāk, operatīvi realizēt pārdrošus radošos risinājumus, izmanot iepakojumu kā savu bezmaksas komunikācijas kanālu.

Izmantojot digitālās drukas tehnoloģiju, iepakojumam iespējams radīt īpašu dizainu mārketinga vai sociālās kampaņas ietvaros, integrēt svētku (Ziemassvētku, uzņēmuma jubilejas vai valsts svētku) simboliku esošā dizainā, piedāvāt īpašam notikumam, piemēram festivālam vai čempionātam, veltītu produkta sēriju. Savukārt ar speciālas programmatūras MOSAIC palīdzību, kas ar īpaša algoritma palīdzību ģenerē unikālus grafiskus zīmējumus, izstrādāt simtiem tūkstošu dažādu iepakojuma dizainus. Dizainā iekļautais vēstījums nodrošina tiešu saziņu ar patērētāju izvēles brīdī pie plaukta!

Mūsu iepakojums piemērots saldētiem un svaigiem produktiem, konditorejai, piena produktiem, bakalejai, mērcēm, dzērieniem, dzīvnieku pārtikai, higiēnas precēm, sadzīves ķīmijai un citiem.

"IMMER Digital" piedāvā dažādus, mūsdienu pieprasījumam atbilstošus fleksiblos iepakojuma materiālus. Mēs ražojam twist plēves, etiķetes un pašlīmējošās uzlīmes, no apdrukātā materiāla izgatavojam dažādu veidu gatavos maisiņus un stāvpakas – GUSSET POUCH, BOX POUCH un DOY PACK. Mūsu piedāvājumā ir termo sarukuma plēves (sleeve) PET pudelēm diametrā no 5cm līdz pat 35cm. Ražojam arī termo sarukuma plēvi Multi-pack iepakojumiem.

Ražotnē pieejamas jaunākās tehnoloģijas, kas nodrošina kvalitatīvu un ātru fleksiblā iepakojuma ražošanu. Inovācijas iepakojuma plēvju ražošanas procesā sniedz iespēju iestrādāt līdz pat 11 dažādu produkta kvalitātes tehnisko un mehānisko īpašību nodrošinošus slāņus, tajā skaitā uzklāt auksto līmi vai sektoru laku.

"IMMER Group" piedāvā pilna servisa fleksiblā iepakojuma ražošanas risinājumus sākot no dizaina izstrādes, piemērotākās drukas tehnoloģijas (FLEXO, ROTO vai DIGITAL) izvēles, iepakojuma ražošanas un beidzot ar gatavās produkcijas piegādi līdz ražotāja durvīm.

Izmantojot jaunākās drukas tehnoloģijas iespējami dažādi zīmola pret viltojumiem vērsti aizsardzības risinājumi – Track&Trace, uzdrukāts RFID vai DOT kods, speciāla tinte, aizsargkrāsa vai pseidohologramma. Savukārt Sandwich tipa tehnoloģija nodrošina etiķešu un pašlīmējošo uzlīmju apdruku no abām pusēm

"IMMER Group" ir starptautiska uzņēmumu grupa, kurā ietilpst "IMMER Digital", "IMMER Ukrplastic" un "IMMER Design Studio". "IMMER Group" ir viens no vadošajiem iepakojuma plēvju, materiālu un etiķešu ražotājiem pasaulē. Uzņēmumu grupas ietvaros tiek nodrošināts pilns dažādu tehnoloģiju fleksiblā iepakojuma ražošanas cikls.

Papildu informācija: digital@immer.group

AS "IMMER Digital"
Ventspils Augsto tehnoloģiju parks 5, Ventspils
(+371) 26 44 61 16
www.immer.group