"Gustiņš" piedāvās "nezūdošas vērtības" un tirgos "laimi burciņā"


SIA “Valrito” ar zīmolu “Gustiņš” no Alūksnes novada 8. un 9. septembrī izstādes apmeklētājiem piedāvās dažādu veidu gaļas rolādes un ruletes, kuru pamatreceptes meklējamas vecmāmiņu pūra lādēs. Tās daudzu gadu garumā ir spējušas konkurēt ar mūsdienu kulinārijas meistaru ražojumiem, jo to dabīgā un īstenā garša liek vēlreiz pārliecināties, ka senču mantojums ir nezūdoša vērtība. Tāpat apmeklētājiem būs iespēja uzzināt, kas ir “laime burciņā” un kādēļ tā noteikti jānogaršo.


Vai zināji, ka tikai Alūksnē laime tiek likta burciņā, pārtopot par gardāko Kūciņu burciņā, kas radīta kā mājās – no vislabākajām izejvielām un ar mīlestību domājot par katru tās ēdāju? Nostāsti vēsta: “Kas vienreiz Gustiņa Kūciņburciņu nogaršojis, tas to mūžam iemīlējis un pats kļuvis par kripatiņu laimīgāks!” Un kā ir ar Tevi – vai vēlies nogaršot gabaliņu Alūksnes laimes?

Kūciņa burciņā ir gabaliņš gardas kūkas, kas gatavota kā mājās – tikai no īstām, kvalitatīvām un dabīgām izejvielām (netiek pievienoti konservanti). Mūsu piedāvājumā šobrīd ir 7 dažādu veidu Kūciņas burciņā: Šokolādes, Baltās šokolādes, Burkānu, Karameļu, Vaniļas, Mandeļu un Bezē ar dzērvenēm.

Kādēļ Kūciņa burciņā?

  • Tas dod iespēju iegādāties tieši tik gabaliņus (burciņas), cik katram nepieciešams.
  • Tāpat tā ir iespēja apmierināt katra ēdāja vēlmes un vajadzības, jo katrs ģimenē vai draugu lokā var izvēlēties savu vismīļāko gabaliņu – vienu no 7 Kūciņburciņu veidiem.
  • Kūciņa burciņā ir ar plašu pielietojumu – tā der kā lieliska dāvana vai ciemkukulis, to var paņemt līdzi ceļā, darbā, piknikā utt.
  • Kūciņa ir iepildīta stikla burciņā, kas ir tīrs un dabisks iepakojums, tas saglabā produkta garšu un kvalitāti un paildzina produkta derīguma termiņu.
  • Kūciņu burciņā ir viegli, ērti pārvietot un lietot - īpaši to novērtē ģimenes ar maziem bērniem.
  • Kūciņa burciņā tik tiešām ir kā “laime burciņā”, jo, apēdot to, ikviens kļūst par kripatiņu laimīgāks un apmierinātāks.
Ģimenes uzņēmums “Valrito” 
Jau 15 gadus SIA “Valrito” pamatnodarbošanās ir kulinārijas izstrādājumu ražošana, bet tikai šogad “Gustiņa” sortimentu ir papildinājuši arī īpaši konditorejas izstrādājumi. Visa produkcija tiek gatavota ar rokām gan pēc senām vecmāmiņu, gan mūsdienu receptēm, un cik vien iespējams izmantojot Latvijas zemnieku un vietējo ražotāju audzētās izejvielas un tikai dabīgās garšvielas. 

Izstādē tiks piedāvātas 15 dažādu veidu cūkgaļas un vistas gaļas rolādes un ruletes, kā arī mūsu īpašais gardums - 7 dažādu veidu Kūciņas burciņā

SIA “Valrito”

Adrese: Ievednes iela 1, Jaunanna, Alūksnes novads, LV-4340
Tālrunis: 26393231, 29272163
E-pasts: valrito@inbox.lv
Facebook: www.facebook.com/GustinsAluksne
Instragram: https://instagram.com/gustinsaluksne