Izstādē “Riga Food 2017” noskaidros labāko iepakojumu!


Lai popularizētu modernu un kvalitatīvu pārtikas produktu iepakojumu, kā arī noteiktu patērētāju vērtējumā populārāko no tiem, pārtikas izstādē „Riga Food 2017” notiks starptautisks iepakojuma konkurss „Izstādes ”Riga Food 2017” iepakojums Nr.1”.

Konkursā tiks vērtēts iepakojums dzērieniem, konditorejai un saldumiem, pienam un piena produktiem, gaļai un gaļas izstrādājumiem, zivīm un zivju produktiem, maizei un bakalejas izstrādājumiem, kā arī šajās grupās neietilpstošu produktu iepakojums.

Šobrīd konkursā ir pieteikušies uzņēmumi no visām Baltijas valstīm, Polijas un Gruzijas: “Alias Products”, “Briis”, “Badagoni”, “Camadenu”, “Latvijas Maiznieks”, “Popers”, “Rāmkalni Nordeco”, “Dorex”, “Margret”, “Plastco Poland”, “Rūdolfs Organic”, “Traškuva”, “Valērija Lux”, un citi.

Vēl var pieteikt dalību!

Konkursā var piedalīties ikviens pārtikas izstādes „Riga Food 2017” dalībnieks. Pieteikšanās notiek līdz 2017. gada 4. septembrim (tālr.: 67065009; e-pasts: arturs.bidins@bt1.lv). Skatīt konkursa nolikumu šeit.

Starptautiska žūrija

Konkursa darbi izstādes laikā tiks eksponēti Izstāžu centra vestibilā. Tos vērtēs gan profesionāli žūrijas locekļi no Latvijas, Lietuvas un Polijas, gan izstādes apmeklētāji. Ekspozīcijā atradīsies “TapBox” pašapkalpošanās termināls, kurā ikviens varēs nobalsot par, viņaprāt, vislabāko iepakojumu.

Apbalvošana
Labāko apbalvošana notiks 2017. gada 9. septembrī plkst. 13.00 Izstāžu centra vestibilā. Uzvarētāji saņems “Riga Food 2017” zelta, sudraba un bronzas medaļas, kā arī Grand Prix. Visi žūrijas vērtējumā labākie iepakojumi un “Riga Food 2017” apmeklētāju favorīti tiks eksponēti starptautiskajā iepakojuma tehnoloģiju un loģistikas izstādē “Pakfood 2017” no 25. līdz 28. septembrim Poznaņā, Polijā.

„”Riga Food 2016” iepakojums Nr. 1” uzvarētāji
Pagājušajā gadā pēc žūrijas vērtējuma 3. vietu ieguva “Tukuma piens” par iepakojumu ’’Baltais” “Protein” jogurta dzērienam, 2. vietu – “Latvijas maiznieks” par iepakojumu “Jaunā Speltas tumšajai maizei’’ un godpilno 1. vietu – “Rāmkalni Nordeco” par iepakojumu “Lielogu dzērveņu sukādēm un lielogu dzērveņu sukādēm šokolādē’’. Savukārt Grand Prix saņēma “Nilsson” par iepakojumu “Kafijas pupiņas Nilsson Classic Professional’’.

Konkursu „Izstādes ”Riga Food 2017” iepakojums Nr.1” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Latvijas Iepakojuma asociāciju.

“Riga Food 2017” – no lietišķiem kontaktiem līdz gastronomiskiem baudījumiem!
Kā zināms, no 6. līdz 9. septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks Baltijas nozīmīgākais pārtikas nozares notikums – izstāde „Riga Food 2017”, kas piedāvās vērienīgas starptautisku un pašmāju uzņēmumu un organizāciju ekspozīcijas, meistaru un pārtikas produktu konkursus, jaunumu prezentācijas, izglītojošus seminārus, aizraujošus šovus, meistarklases un degustācijas. Sekojiet līdzi izstādes jaunumiem mājaslapā: www.rigafood.lv;
sociālajos tīklos: www.facebook.com/rigafood

Foto no "Riga Food 2016" dalībnieku ekspozīcijām Ķīpsalā un „”Riga Food 2016” iepakojums Nr. 1” uzvarētāju ekspozīcijas izstādē “TAROPAK 2016” Poznaņā, Polijā.