Informēs par Baltijas nozīmīgāko pārtikas nozares notikumu – izstādi “Riga Food 2017”!


28. augustā notiks “Riga Food 2017” preses konference, kurā informēs par izstādes plašo piedāvājumu un daudzveidīgo programmu, pavāru un tējas meistaru konkursiem, jaunākajiem produktiem, inovācijām pārtikas nozarē un citām aktualitātēm.

“Riga Food 2017” preses konference notiks 28. augustā, pirmdien, plkst. 13.00 viesnīcas “Gutenbergs” terasē (Doma laukums 1, Rīga).

Preses konferencē piedalīsies:
Viesturs Tīle, Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 valdes priekšsēdētājs;
Rolands Nežborts, izstādes “Riga Food” projekta vadītājs;
Daina Saktiņa, Agroresursu un ekonomikas institūta Izstāžu daļas vadītāja;
Mārtiņš Cimermanis, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra valdes priekšsēdētājs;
Svetlana Riškova, „Pavāru kluba” biedrs, pavāru konkursu rīkotāja;
Jurijs Podusovs, Latvijas Tējas čempionāta organizators, tējas meistars no “X-Chai Riga”;
Dzintra Švarcbaha, Latvijas Tehnoloģiskā centra projektu vadītāja.

Jau mediju pasākumā neaizmirstamā garšu ceļojumā dosimies kopā ar Latvijas mājražotājiem, kas sagādājuši vēl nebijušus produktus. Arī Latvijas Maiznieku biedrības biedri iepazīstinās ar maizes ražotāju jaunākajiem produktiem. Un tas vēl nav viss!

No lietišķiem kontaktiem līdz gastronomiskiem baudījumiem!
No 6. līdz 9. septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks Baltijas nozīmīgākais pārtikas nozares notikums – izstāde „Riga Food 2017”, kas piedāvās vērienīgas starptautisku un pašmāju uzņēmumu un organizāciju ekspozīcijas, meistaru un pārtikas produktu konkursus, jaunumu prezentācijas, izglītojošus seminārus, aizraujošus šovus, meistarklases un degustācijas.

Četras dienas Ķīpsalā ikviens gardēdis varēs smelties idejas savai ēdienkartei un nogaršot daudz ko jaunu, savukārt profesionāļi – gūt jaunus kontaktus, zināšanas un veicināt sava biznesa attīstību.

„Riga Food 2017” savus jaunākos produktus un pakalpojumus prezentēs vairāk nekā 700 uzņēmumu no Austrijas, Azerbaidžānas, Baltkrievijas, Čehijas, Dānijas, Gruzijas, Igaunijas, Itālijas, Lielbritānijas, Lietuvas, Polijas, Spānijas, Turcijas, Ukrainas, Uzbekistānas, Meksikas u. c., kopumā no vairāk nekā 35 valstīm.

Sekojiet „Riga Food” aktualitātēm:
sociālajā tīklā: www.facebook.com/rigafood


Foto no "Riga Food 2017" mediju pasākuma.