Vīna darītava “Saules Veltes” piedāvās vīnus un degvīnu


Vīna darītava “Saules Veltes” izstādē "Riga Food 2017" hallē Nr. 1, Vidzemes novada stendā prezentēs vīna degustācijas komplektu un jaunumu - degvīnu no bērzu sulas. Vīna degustācijas komplekts, tas ir 4 dažādu vīnu komplekts – dāvana/suvenīrs ar iespēju baudīt 4 dažādus vīnus. Vīns, tas ir baudai!

Vīna degustācijas komplekts
Latvijas vīni no dārzu veltēm ir tik daudzveidīgi, ka tos nobaudot nākas patērēt daudz laika un naudas. “Saules Veltes” vīna degustācijas komplekts ir iespēja 4 reizes ātrāk un lētāk nobaudīt dažādos Latvijas vīnus. Tie ir elegantā iepakojumā, gatavi dāvanai, derēs ārzemniekiem, jo tur ir visu vīnu tulkojumi 3 dažādās valodās, tos iespējams baudīt nesteidzoties, katru atsevišķi, to tilpumi nav lieli un derēs baudīšanai gan vienam, gan vairākiem cilvēkiem. Ja kāds no vīniem īpaši iepatīkas, to iespējams iegādāties atsevišķi lielākā vai mazākā tilpumā.

Jaunums!
Degvīns ir gatavots no vīna darītavā “Saules Veltes” iegūta bērzu sulas destilāta, pēc klasiskas degvīna receptes. Gatavošanā izmantotas tikai dabīgas izejvielas un innovatīvas tehnoloģijas.