"Rāmkalni" piedāvās dabīgus gardumus


"Rāmkalni" izstādē "Riga Food 2017" piedāvās dabīgus augļu un ogu gardumus: sukādes,  sukādes šokolādē, sīrupus, limonādes un pastilas.

Mūsu lepnums un pamata produkts ir sukādes. Sukādes ir 100% dabīgs un vitamīniem bagāts produkts. Pateicoties īpaši saudzīgai produktu apstrādei, sukādes satur dabas spēku un visas ogai vai auglim raksturīgas minerālvielas un vitamīnus. 

Ražošanas procesa laikā nevienam produktam netiek pievienoti mākslīgi konservanti, krāsvielas vai garšas pastiprinātāji.

Degustācijas un konsultācijas izstādē

Izstādē varēs iepazīties ar "Rāmkalnu" jaunajiem produktiem un iespējām, kā arī par jau esošo produktu labajām īpašībām un nemainīgo kvalitāti.

Kopš jaunās sukāžu rūpnīcas atklāšanas, uzņēmumam ir bijusi iespēja piedalīties vairākās starptautiskās izstādēs un ar savu unikālo produkciju iepazīstināt patērētājus vairākās pasaules valstīs. Ir noslēgti veiksmīgi sadarbības līgumi.  Zīmols "Rāmkalni" ir kļuvis atpazīstams visās Baltijas valstīs.

Uzņēmuma komanda aktīvi strādā, lai produkts ne tikai lieliski garšotu, bet arī izskatītos, tāpēc izcila kvalitāte, jaunas garšas un iepakojumi ir "Rāmkalnu" izaicinājums!

SIA Rāmkalni Nordeco
Inčukalna pagasts, Inčukalna novads, Krustiņi,
http://www.ramkalni.com
+371 29214616
sales@ramkalni.lv
https://www.facebook.com/ramkalninordeco
https://www.facebook.com/ramkalninordeco
http://www.instagram.com/ramkalninordeco