"Reneva" prezentēs dezinfekcijas un mazgāšanas līdzekļus 


SIA “Reneva” piedāvā dezinfekcijas un mazgāšanas līdzekļus atkarībā no klientu darbības veida – ir izveidots specializēts piedāvājums piena pārstrādes uzņēmumiem, maizes un konditorejas ražotnēm, gaļas un zivju pārstrādātājiem, dzērienu ražotājiem, sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumiem, viesnīcām, skolām, kā arī auto un tehnikas servisa firmām. "Reneva" izstādes apmeklētājiem sniegs informāciju par piedāvāto produkciju, kā arī dalīsies pieredzē par produkcijas pareizu un efektīvu pielietošanu. 


“Reneva” ir noslēgti ilgtermiņa sadarbības līgumi ar sertificētiem piegādātājuzņēmumiem Latvijā, Igaunijā, Lietuvā, Somijā, Vācijā un Lielbritānijā, tādējādi dezinfekcijas un mazgāšanas līdzekļiem, un dažāda pielietojuma uzkopšanas inventāram ir garantēta nemainīga kvalitāte.

Nodrošinām ar dezinfekcijas un mazgāšanas līdzekļu aprakstiem un lietošanas instrukcijām valsts valodā, kuri nepieciešami pārtikas nekaitīguma nodrošināšanas sistēmas HACCP dokumentācijai.

“Reneva” preču  sortimentā ir arī ļoti plašs klāsts ar citām saimniecības un servisa  precēm, bez kurām darbs nav iespējams.
SIA "Reneva"
A.Deglava iela 45, Rīga un Graudu iela 27/29, Liepāja
www.reneva.lv
Rīga +371 67553796, +37126077117; Liepāja + 371 63426595, + 371 25901321
inga@reneva.lv