Izvēlies augstas kvalitātes produktus “SOFTCARE” un “HYGISOFT”!


SIA "DHS" ir oficiālais Somijas uzņēmuma “Oy Soft Protector” Ltd pārstāvis Latvijā, kas izstādes “PetExpo 2019” dalībniekiem piedāvās iegādāties inovatīvus, augstas kvalitātes produktus “SOFTCARE” un “HYGISOFT”.

Viss Jūsu un Jūsu mīluļu veselībai, tīrībai, higiēnai un drošībai!
“Hygisoft” ir lielisks dezinfekcijas līdzeklis virsmām, instrumentiem, dzīvnieku būriem, traukiem un to inventāram. Tas ir uz ūdens bāzes, bez smaržas, nav alerģisks un nav kairinošs, turklāt nodrošina ilglaicīgu aizsardzību pret mikroorganismiem.

Tavs sapnis ir gaišas mēbeles? To iespējams īstenot, lietojot “Softcare” mēbeļu virsmu aizsardzības un kopšanas līdzekļus!
Ja mājās ir mazi bērni vai četrkājainie mīluļi, kuru rotaļu un darbošanās rezultātā uz mēbelēm, paklājiem vai apģērba paliek traipi un netīrumi, SIA “DHS” piedāvā lielisku risinājumu. Pielietojot “Softcare” mēbeļu virsmu aizsardzības un kopšanas līdzekļus, Jūs saglabāsiet savas mēbeles un paklājus ilgāk tīrus un jaunus, aizsargājot tos pret šķidriem un sausiem netīrumiem (eļļas, kafijas, vīna, ēdiena, u.c. traipiem un džinsu nospiedumiem). “Softcare” atvieglo to tīrīšanu un kopšanu. Apstrādātās virsmas nemaina materiāla krāsu, struktūru un tā elpot spēju. Aizsardzība darbojas ilgstoši – uz mēbelēm no 2 līdz 3 gadiem un pat ilgāk!

“Softcare” dzīvnieku kosmētika un to aksesuāru kopšanas līdzekļi
No dzīvnieku konsmētikas piedāvājumā ir šampūns (Shampoo for Animals), kondicionieris (Conditioner for Fur), kā arī dzīvnieku kažoku kopšanas līdzeklis (Spray for Fur) dažādu dzīvnieku kažoku, spalvas un matu kopšanai. “Softcare” dzīvnieku kosmētika nesatur parabēnus. Dzīvnieku kosmētikai ļoti laba cena – 5.50 EUR!

Savukārt nepatīkamo aromātu/smaku neitralizētājs Softcare Odour Control ķīmiski noārda smaku cēloni. Tas ir iedarbīgs uz visa veida organiskajiem aromātiem un lieliski likvidē nepatīkamās smakas (arī dzīvnieku ekskrementu).

“Softcare” produkti nav kaitīgi cilvēkiem, dzīvniekiem un apkārtējai videi!

Vairāk:
info@dhs.lv
www.dhs.lv1320425051_8910.jpg
1308005652_8910.jpg
810852444_8910.jpg
142614814_8910.jpg
122267396_8910.jpg