“Purina Pro Plan” un “Purina Pro Plan Veterinary Diets” – tikai visaugstākās kvalitātes barība


Piedāvājam pilnvērtīgu un sabalansētu super premium klases barību un diētisko barību saslimšanas gadījumos kaķiem un suņiem.

Izstādes laikā visai barībai lieliskas atlaides un pārsteiguma dāvanas!

Kaķa šodienas uzturs labākai viņa nākotnei
PRO PLAN® pilnvērtīgā un sabalansētā barība kaķiem nodrošina izcilas kvalitātes uzturu ar zinātniski pierādītu labvēlīgu ietekmi uz kaķa veselības stāvokli. PRO PLAN produkti ir gatavoti tikai no rūpīgi atlasītām, augstvērtīgām un viegli sagremojamām izejvielām, pārsniedzot minimālās vērtīgo uzturvielu prasības, kas jāievēro kaķa ikdienas veselības nodrošināšanai.

Īpašie barības vielu maisījumi OPTISTART®, OPTIDIGEST®, OPTIRENAL®, OPTIDERMA®, OPTILIGHT®, OPTISENSES™ un LONGEVIS®, kas pievienoti PRO PLAN produktiem, izstrādāti, lai nodrošinātu pilnvērtīgu un veselību veicinošu uzturu attiecīgi kaķēna, pieauguša un nobrieduša kaķa vecumposmos.

Uzturs lieliskai dzīvei kopā
PRO PLAN® pilnvērtīgo un augstākās kvalitātes sauso barību suņiem izstrādājuši Purina veterinārārsti un uztura speciālisti, lai nodrošinātu pareizu barošanu jebkurā suņa vecumposmā atbilstoši dažādām prasībām atkarībā no šķirnes, dzīvesveida un organisma īpatnībām.

Gardās, gremošanu veicinošās barības pamatā ir gaļa. Barība izstrādāta, lai veicinātu organisma dabiskās aizsargsistēmas darbību, un to iesaka veterinārārsti un profesionāli suņu audzētāji.

PURINA® PRO PLAN® VETERINARY DIETS diētiskā barība kaķiem un suņiem izstrādāta, pamatojoties uz vairākus desmitus gadus ilgu zinātnisku pētījumu rezultātiem. Gan sausā barība, gan konservi veidoti atbilstoši visjaunākajām zināšanām veterinārās zinātnes un klīniskā uztura jomā, un to efektivitāte kaķu un suņu slimību kontrolē ir zinātniski pierādīta.

Barību klāstā ir vairāki atšķirīgi barības veidi, kas ir atbilstoši kaķu un suņu ar dažādām specifiskām saslimšanām vajadzībām. Katra maltīte nodrošina pareizu uzturvielu balansu un atbilstību specifiskām uztura prasībām, kurās sabalansētas visas dzīvības uzturēšanai nepieciešamās uzturvielas, tostarp olbaltumvielas, vitamīni un minerālvielas.

Par “Nestlé Purina Petcare”
Mēs uzskatām, ka cilvēki un viņu mīluļi papildina viens otru un palīdz viens otram kļūt labākiem, un tieši šī pārliecība mūs ir iedvesmojusi vairāk nekā 90 gadu garumā doties arvien tālāk uz priekšu. Tā iedvesmo mūsu komandu, kurā strādā vairāk nekā 400 zinātnieku, tostarp uztura speciālisti, kas attīsta arvien jaunus nozares vadošos dzīvnieku barības produktus un padara šos produktus pieejamākus mājas mīluļiem it visur pasaulē.

Mēs, Purina, industrijas izstrādātos standartus uztveram kā starta platformu savas barības kvalitātei un drošībai. Visi mūsu ražotie produkti ne tikai atbilst šiem standartiem, bet lielākoties pārsniedz izvirzītās optimāla uztura prasības.

Uzzināt vairāk par Nestlé Purina Petcare barību tīmekļa vietnē Purina.lv un Facebook lapā Purina Latvija.

Uz tikšanos 21. un 22. martā izstādē “PetExpo 2020” Ķīpsalā!637221733_10168.jpg