“LEGUND” piedāvās daudzveidīgu “MERA Tiernahrung GmbH” produkciju


SIA “LEGUND” stendā 21. un 22. martā Ķīpsalā, mājdzīvnieku izstādē “Pet Expo 2020” Jums būs iespēja iepazīties un iegādāties MERA Tiernahrung GmbH (Vācija) augstākās kvalitātes sauso un mitro barību jūsu mīlulim par īpaši izdevīgām cenām! Būs dažādas akcijas un pārsteigumi no MERA!

MERA Tiernahrung GmbH (Vācija) - Specializēts ražošanas uzņēmums kopš 1949. gada, ar senām ģimenes tradīcijām jau 70 gadus, kas specializējas ļoti augstas kvalitātes, augstvērtīgas, sabalansētas profesionālas barības ražošanā suņiem un kaķiem. Visaugstākā pārtikas standarta sertifikāti (BRC; IFS, ISO 50001, ZNU). MERA receptūras ir īpaši pasargātas un nesatur: kviešus, eksotiskas gaļas, krāsvielas, aromātvielas, konservantus, ģenētiski modificētas piedevas, cukuru, soju, vitamīnu K3.

MERA piedāvā 4 līnijas suņiem:

  • High premium MERA ESSENTIAL līnija – augstākās kvalitātes, pilnvērtīga, sabalansēta barība ikdienas vajadzībām katram sunim visas dzīves laikā, no kucēna līdz senioram, ar atšķirīgu aktivitātes līmeni,
  • High premium MERA pure sensitive - augstākās kvalitātes, pilnvērtīga, sabalansēta speciālas diētas sausā barība jutīgiem suņiem no kucēna līdz senioram ar īpašām vajadzībām: jutīgu gremošanas sistēmu, pārtikas nepanesību, alerģiju gadījumos. Pārtikas zinātnieku speciāli izstrādātās receptes nodrošina visaptverošu, pilnvērtīgu barošanu ar tītara, laša un jēra gaļu & rīsiem vai kartupeli.
  • High premium MERA Nature’s Effect – Pilnvērtīga, sabalansēta, ar augstu bioloģisko vērtību dabīga sausā barība pieaugušiem suņiem, bez graudiem. HOLISTIC nutrition concept (holistiska, visaptveroša, sabalansēta uztura koncepcija ar MERA Schutzkonzept). DABAS SPĒKS no vietējo reģionu, veselīgiem un svaigiem lauku produktiem. Pagatavošanā tiek piešķirta liela nozīme visu sastāvdaļu izcelsmei un kvalitātei. Pateicoties visjaunākajām tehnoloģijām saudzīgā, īpašā pārstrādes procesā radītas dabīgas, ļoti garšīgas smaržas ekskluzīvas barības ar pīles, mežacūkas vai liellopa gaļu, ar dārzeņiem un garšaugiem. Pat visizvēlīgākais suns nespēs atturēties no šīs gardās barības!
  • High premium MERA EXKLUSIV – 11 profesionālās līnijas produkti suņiem no kucēna līdz senjoram. High Premium Weizenfrei (bez kviešiem) Adult LAMM un Adult GEFLŪGEL, High Premium Sensitive (jutīgiem, alerģiskiem suņiem) sensitive PUPPY Truthahn & Reis, sensitive JUNIOR Truthahn & Reis, sensitive Adult LAMM & REIS, sensitive Adult TRUTHAHN & REIS, sensitive Adult LACHS & REIS, sensitive SENIOR Truthahn & Reis, High Premium sensitive Getreidefrei (bez graudiem), grainfree fresh meat Adult TRUTHAHN & KARTOFFEL un Premium līnija adult CLASSIC Geflūgel un adult ACTIVE Geflūgel.
MERA piedāvā 3 līnijas kaķiem:
  • High premium MERA finest fit sausā un mitrā barība kaķiem - Pārtikas zinātnieku speciāli izstrādātās receptes nodrošina visaptverošu, pilnvērtīgu barošanu no kaķēna līdz senioram, kā arī alerģiskiem & jutīgiem; sterilizētiem & kastrētiem; ar ādas & spalvas problēmām; istabas; āra kaķiem ar locītavu problēmām, gigantiskiem kaķiem,
  • High Premium MERA Country Taste - augstākās kvalitātes, pilnvērtīga, sabalansēta sausā barība pieaugušiem, izvēlīgiem kaķiem. Izsmalcināta, dabīga bez graudiem barība no vietējo lauku reģionu izejvielām.
  • Premium MERA CAT classic – viegli sagremojams, dabīgs, pilnvērtīgs, sabalansēts un veselīgs uzturs jūsu kaķim. Garšīgā, bagātīgā receptūra izgatavota no augstvērtīgām izejvielām - mājputnu gaļu, aknām, rīsiem un kukurūzas.

Gaidīsim Jūs SIA “LEGUND” stendā!

www.mera-petfood.com zīmola ’’MERA’’ pārstāvis Latvijā SIA LEGUND,
www.meradog.lv; lelde@meradog.lv, Tālr. (+371) 291891252022780789_10096.jpg
397273956_10096.jpg