Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs

STARPTAUTISKĀ SUŅU IZSTĀDE

Teju 4000 suņu
Divās izstādes dienās par labākā titulu Ķīpsalā sacentīsies nu jau gandrīz 4000 suņu no 16 valstīm. Spēj tik visus apskatīt – kopā 236 šķirnes! To vidū būs arī ļoti reti sastopamas šķirnes – aitu līdzinieks komondors, spāņu kurts, Ardēnu buvjē, virkne tādu franču aristokrātu veidoto šķirņu kā Arjēžas putnusuns un Normandijas Artuā basets, kā arī medību suņi, piemēram, vācu selekcionētais Minsterlandes mazais putnusuns.

Vissīvākā cīņa par labākā šķirnes pārstāvja titulu notiks starp miniatūrajiem šnauceriem, Džeka Rasela terjeriem, basendžiem, punduršpiciem, angļu kokerspanieliem, Kavaliera karaļa Čārlza spanieliem, mopšiem, kā arī labradoras retrīveriem un vipetiem. Šos un visus citus suņus ringos vērtēs 12 eksperti no Zviedrijas, Krievijas, Horvātijas, Nīderlandes, Spānijas, Portugāles, Itālijas, Serbijas, Francijas un Lietuvas.

Paralēli sacensībām apmeklētāji varēs vērot arī paraugdemonstrējumus suņu sportā un paklausībā, šķirņu demonstrācijas un vēl citus izklaidējošus šovus.

Saņem padomus suņu audzināšanā un kopšanā!
Ikviens interesents būs laipni gaidīts 20 kinoloģisko kluba ekspozīcijās aprunāties ar dažādu suņu šķirņu speciālistiem. Būs gan Latvijas Vācu aitusuņu klubs, gan dekoratīvo suņu klubs, gan sanbernāru, rotveileru, kurtu, pekiniešu un japāņu hinu, pūdeļu, terjeru, Šveices kalnusuņu klubs un vēl citi. Apmeklētājiem tā būs iespēja saņemt atbildes uz interesējošiem jautājumiem, uzzināt par esošajiem vai gaidāmajiem kucēnu metieniem, ja kāda šķirne ir kļuvusi īpaši mīļa. Turklāt Jauno Hendleru skolas stendā īpaši gaidītas būs ģimenes ar bērniem, kuri vēlas apgūt prasmi, kā piedalīties izstādēs ar suni.

Preces veselībai, skaistumam un rotaļām!
Izstādē “PetExpo” nevar iztikt arī bez plaša zooindustrijas preču un pakalpojumu klāsta. Apmeklētāji par pievilcīgām cenām varēs iegādāties visu nepieciešamo veselīgai un priekpilnai mīluļa ikdienai. Dažādu dzīvnieku barību, vitamīnus, dzīvnieku kopšanas komplektus, būrīšus, dažnedažādus aksesuārus un rotaļlietas piedāvās tādi uzņēmumi kā “Royal Canin”, “Eukanuba”, “Beaphar”, “Eugesta un partneri”, “Vanilly”, “Birma pets”, “Zooserviss”, “Dimela Veta Latvija”, “Magnum Veterinārija”, “Velgens”, “VetLine Medical”, “Bertas nams”, “Dog Tree”, “Zoogen” un daudzi citi. Ikviens interesents izstādē varēs saņemt profesionāļu padomus dzīvnieku barības izvēlē un ieteikumus mīluļa veselības uzlabošanai.

Ņem vērā!
Ja vēlies apmeklēt izstādi kopā ar savu suni, kas nepiedalās izstādē, pirms biļešu iegādes pie Izstāžu centra 11. vārtiem būs jāuzrāda suņa veterinārā apliecība, kā arī jāiziet veterinārā kontrole.

Suņu sacensības (ringu sadalījums)
23. marts
24. marts

2018. GADA REZULTĀTI
17. marts
18. marts

Suņu izstādes sponsors„Petexpo” iesaka:

8. un 9. jūnijā

Starptautiskā suņu izstāde

26.-27. oktobrī

Starptautiskā mājdzīvnieku un zooindustrijas izstāde
RĪKO: