Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs

STARPTAUTISKĀ SUŅU IZSTĀDE

Izcili un paklausīgi suņi
Katru izstādes dienu par labākā titulu cīnīsies apmēram 1600 suņi, kopā vairāk nekā 3000 ķepaiņu no 14 valstīm. Viskuplākajā skaitā būs suņi no Latvijas, ievērojams skaits arī no Somijas, Krievijas un Igaunijas. Uz izstādi ieradīsies ķepaiņi pat no Spānijas, Itālijas, Čehijas un pirmo reizi arī no Indijas! Divu dienu laikā Ķīpsalā varēs redzēt 231 šķirni – arī tādas retas kā saluki jeb persiešu vējasuns azavaku un japāņu cīņu suni tosu. Turklāt būs virkne arī jaunizveidotu šķirņu – Terceiras bārdainais suns, Bohēmijas aitusuns un citas, kurām vēl priekšā garas šķirnes atzīšanas procedūras.

Vissīvākā cīņa par labāko šķirnes pārstāvi notiks labradoru un zeltaino retrīveru starpā. Kupli pārstāvēti būs arī šnauceri, nerejošie suņi basendži, Bernes ganusuņi, angļu kokerspanieli un franču buldogi. Pat tāda reta šķirne kā Tulearas kotons, kurai Latvijā reģistrēts tikai viens pārstāvis, izstādē būs pārstāvēta kuplā skaitā!

Paralēli sacensībām abās izstādes dienās varēs vērot iespaidīgus suņu paklausības un sporta veidu demonstrējumus, cirka studijas priekšnesumus, atraktīvas suņu šķirņu demonstrācijas un citus izklaidējošus šovus.

Mājdzīvnieks – tā ir liela atbildība!
“PetExpo” ir īstā vieta, kur uzzināt vairāk par nolūkoto mājas mīluli – par šķirnes īpašībām, par tā turēšanu un kopšanu, kā arī piemērotību tieši tev un tavam dzīvesveidam. Katrs cilvēks un ģimene ir individuāla, tāpēc lēmums par mīluļa iegādi nedrīkst būt impulsīvs. Kucēnu un kaķēnu tirdzniecība izstādē nav atļauta, bet visiem būs iespēja aprunāties ar dažādu suņu šķirņu klubu speciālistiem un kaķu audzētājiem, lai saņemtu atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem un noskatītu savu mīluli.

Zoopreces par labām cenām
Vēl bez suņiem, kaķiem un citiem mājdzīvniekiem izstādē būs arī plaša zooindustrijas preču un pakalpojumu ekspozīcija. Apmeklētāji par pievilcīgām cenām varēs iegādāties dažādu dzīvnieku barību, vitamīnus, dzīvnieku kopšanas komplektus, būrīšus, dažnedažādus aksesuārus un rotaļlietas. Tāpat ikviens interesents izstādē varēs saņemt profesionāļu padomus dzīvnieku barības izvēlē un ieteikumus mīluļa veselības uzlabošanai.

Ņem vērā!
Ja vēlies apmeklēt izstādi kopā ar savu suni, kas nepiedalās izstādē, pirms biļešu iegādes pie Izstāžu centra 11. vārtiem būs jāuzrāda suņa veterinārā apliecība, kā arī jāiziet veterinārā kontrole.

Suņu izstādes sponsors

„Petexpo” iesaka:

30. septembrī
un 1. oktobrī

Starptautiskā mājdzīvnieku un zooindustrijas izstāde

9. un 10. jūnijā

Starptautiskā suņu izstāde
RĪKO: