Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs

Starptautiskā kaķu izstāde

Dižciltīgi un skaisti kaķi
Murrātāju fani varēs vērot spraigas sacensības, kurās kopumā piedalīsies vairāk nekā 400 kaķu, kuri pārstāvēs 26 šķirnes. Starp tiem būs Latvijā ļoti reti sastopamie Turcijas Angoras kaķi, burmillas un arī Birmas kaķi, savukārt īpaši kuplā skaitā būs jau iemīļotie – augumā lielie Menas jenotveidīgie kaķi. Izstādes apmeklētāji varēs vērot kaķu ekspertīzi un ieklausīties ekspertu stāstījumā gan par šķirnēm, gan par katru kaķi.

Mājdzīvnieks – tā ir liela atbildība!
“PetExpo” ir īstā vieta, kur uzzināt vairāk par nolūkoto mājas mīluli – par šķirnes īpašībām, par tā turēšanu un kopšanu, kā arī piemērotību tieši tev un tavam dzīvesveidam. Katrs cilvēks un ģimene ir individuāla, tāpēc lēmums par mīluļa iegādi nedrīkst būt impulsīvs. Kucēnu un kaķēnu tirdzniecība izstādē nav atļauta, bet visiem būs iespēja aprunāties ar dažādu suņu šķirņu klubu speciālistiem un kaķu audzētājiem, lai saņemtu atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem un noskatītu savu mīluli.

Zoopreces par labām cenām
Vēl bez suņiem, kaķiem un citiem mājdzīvniekiem izstādē būs arī plaša zooindustrijas preču un pakalpojumu ekspozīcija. Apmeklētāji par pievilcīgām cenām varēs iegādāties dažādu dzīvnieku barību, vitamīnus, dzīvnieku kopšanas komplektus, būrīšus, dažnedažādus aksesuārus un rotaļlietas. Tāpat ikviens interesents izstādē varēs saņemt profesionāļu padomus dzīvnieku barības izvēlē un ieteikumus mīluļa veselības uzlabošanai.

Kaķu izstādes sponsors

„Petexpo” iesaka:

30. septembrī
un 1. oktobrī

Starptautiskā mājdzīvnieku un zooindustrijas izstāde

9. un 10. jūnijā

Starptautiskā suņu izstāde
RĪKO: