Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs

Starptautiskā kaķu izstāde

Vairāk nekā 400 kaķu
Kaķu mīļi abās izstādes dienās varēs vērot sacensības, kurās piedalīsies kopumā vairāk nekā 400 kaķu. Turklāt no visām 34 šķirnēm, kuras varēs redzēt “PetExpo”, būs arī tādas Latvijā ļoti reti sastopamas šķirnes kā regdoli, Bombejas kaķi, Svētās Birmas kaķi un Norvēģijas meža kaķi. Skaistos un dižciltīgos kaķus vērtēs pieci eksperti no Itālijas, Krievijas, Vācijas un Lietuvas.

Izstādē notiks specializētie ringi gan sterilizētiem kaķiem, gan kaķēniem un pieaugušajiem minčiem. Vēl bez tā būs arī zilās krāsas kaķu šovs, kurā piedalīsies dažādu šķirņu kaķi, kurus vieno krāsa, sprogaino kaķu šovs, kurā sacentīsies trīs dažādu šķirņu kaķi, kā arī reto kaķu šķirņu šovs.

Preces veselībai, skaistumam un rotaļām!
Izstādē “PetExpo” nevar iztikt arī bez plaša zooindustrijas preču un pakalpojumu klāsta. Apmeklētāji par pievilcīgām cenām varēs iegādāties visu nepieciešamo veselīgai un priekpilnai mīluļa ikdienai. Dažādu dzīvnieku barību, vitamīnus, dzīvnieku kopšanas komplektus, būrīšus, dažnedažādus aksesuārus un rotaļlietas piedāvās tādi uzņēmumi kā “Royal Canin”, “Eukanuba”, “Beaphar”, “Eugesta un partneri”, “Vanilly”, “Birma pets”, “Zooserviss”, “Dimela Veta Latvija”, “Magnum Veterinārija”, “Velgens”, “VetLine Medical”, “Bertas nams”, “Dog Tree”, “Zoogen” un daudzi citi. Ikviens interesents izstādē varēs saņemt profesionāļu padomus dzīvnieku barības izvēlē un ieteikumus mīluļa veselības uzlabošanai.

Kaķu izstādes sponsors„Petexpo” iesaka:

8. un 9. jūnijā

Starptautiskā suņu izstāde

26.-27. oktobrī

Starptautiskā mājdzīvnieku un zooindustrijas izstāde
RĪKO: