Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs

Izstādes ziņas

 Izstāde “PetExpo 2019” veiksmīgi noslēgusies!

Svētdien, 24. martā, Ķīpsalā noslēdzās pavasara lielākā mājdzīvnieku izstāde “PetExpo 2019”, kurā piedalījās 126 dalībnieki no 14 valstīm. Plašo piedāvājumu un tūkstošiem mājdzīvnieku iepazina 18 821 apmeklētājs!
Lasīt vairāk >>>

 Izbaudi jautras brīvdienas “PetExpo 2019” Ķīpsalā!

Jau šajās brīvdienās, 23. un 24. martā, Ķīpsalā notiks pavasara lielākā dzīvnieku izstāde “PetExpo 2019”. Ko tur darīt un apskatīt? Piedāvājam “PetExpo 2019” aktivitāšu TOP 7!
Lasīt vairāk >>>

 Smaidīgi, uzticīgi un reti – iepazīsti Japānas nacionālos dārgumus Ķīpsalā!

Katra pasaules valsts lepojas ar savām nacionālajām suņu šķirnēm un uzskata tās par saviem dārgumiem. Ar ko var lepoties Japāna? Noskaidro to jau 23. un 24. martā pavasara lielākajā dzīvnieku izstādē “PetExpo 2019”!
Lasīt vairāk >>>

 Par labākā kaķa titulu “PetExpo 2019” cīnās sliņķis ar suņa dabu

Kurš ir labākais kaķis Latvijā? 24. martā izstādē “PetExpo 2019” notiks “TOP kaķa 2018” apbalvošana, kur suminās labākos kaķus par sasniegumiem pagājušā gada izstādēs. Vai meinkūns Diego būs viens no tiem?
Lasīt vairāk >>>

 “PetExpo 2019” būs kaķi, suņi un pat dejas!

Jau 23. un 24. martā Ķīpsalā notiks pavasara lielākā dzīvnieku izstāde “PetExpo 2019”, kas pulcēs tūkstošiem mīluļu, starp kuriem būs arī retu šķirņu pārstāvji. Pirmo reizi izstādē varēs vērot aizraujošas dejas ar suņiem!
Lasīt vairāk >>>

 DINO ZOO ekspertu lekciju programma

Aicinām apmeklēt izglītojošas DINO ZOO ekspertu lekcijas, kuru laikā būs iespēja uzzināt daudz jauna un noderīga par dažādu sugu mājdzīvniekiem. Lekcijas norisināsies halles Nr.2 konferenču zālē nr. 3.
Lasīt vairāk >>>
Dalībnieku ziņas

ROYAL CANIN: Mūsu prioritāte ir dzīvnieki!

Aicinām Jūs apmeklēt mūsu stendus, kur iepazīstināsim ar jauno mitro barību šķirnes kaķiem un suņiem. Ja Jums ir Jorkšīras terjers, taksis, čivava, meinkūns vai britu īsspalvainais kaķis, tad šis jaunums domāts tieši Jums. Uz tikšanos! Lasīt vairāk >>>

“Perfect Fit” augstas kvalitātes barība kaķiem

“Perfect Fit” kaķu barība ir augstas kvalitātes barība, kas ir izstrādāta sadarbībā “WALTHAM” zinātniskā centra speciālistiem, lai garantētu kaķu veselību un dzīvesprieku visas dzīves garumā.
Lasīt vairāk >>>

”Veikals SELENA” piedāvā kopšanas līdzekļus mājdzīvniekiem un lauku dzīvniekiem

Laipni aicinām apmeklēt ”Veikals SELENA” stendu izstādē “PetExpo 2019”.
Lasīt vairāk >>>

Izvēlies augstas kvalitātes produktus “SOFTCARE” un “HYGISOFT”!

SIA "DHS" ir oficiālais Somijas uzņēmuma “Oy Soft Protector” Ltd pārstāvis Latvijā, kas izstādes “PetExpo 2019” dalībniekiem piedāvās iegādāties inovatīvus, augstas kvalitātes produktus “SOFTCARE” un “HYGISOFT”.
Lasīt vairāk >>>

Viss nepieciešamais mājas mīlulim – pie “Denzel”!

“Denzel” piedāvā vairāk nekā 3000 preču. Produkcijas kvalitāti un drošumu garantē zīmolu slaveni ražotāji no Vācijas, Itālijas, Kanādas, Lielbritānijas u.c. “Denzel” garantija ļauj klientiem atgriezt preces un saņemt atpakaļ naudu.
Lasīt vairāk >>>

Pilnvērtīgs piena aizvietotājs no “Beaphar”

Suņu audzētāji lieto “Lactol” jau vairāk nekā 100 gadus. “Lactol” ir pilnvērtīgs piena aizvietotājs.
Lasīt vairāk >>>

“Mera” piedāvā visaugstākās kvalitātes barību suņiem un kaķiem

“MERA Tiernahrung GmbH” (Vācija) – specializēts ražošanas uzņēmums kopš 1949. gada ar senām ģimenes tradīcijām, kas specializējas ļoti augstas kvalitātes, pilnvērtīgas, augstvērtīgas, sabalansētas barības, kā arī veterināro diētisko barību ražošanā suņiem un kaķiem.
Lasīt vairāk >>>

“Dino Zoo” aicina uz izglītojošām lekcijām un izdevīgiem piedāvājumiem!

“Dino Zoo” izstādē “PetExpo 2019” piedāvās ne tikai dažādās preces mājas mīluļiem, bet arī izglītojošas lekcijas par aktuālām tēmām, kas noderēs katram saimniekam!
Lasīt vairāk >>>

Jaunums – “BONNY” magnētiskā sega mājdzīvniekiem ar veselības problēmām

“BONNY” mājdzīvnieku sega ar magnētiskā lauka iedarbību palīdzēs risināt Jūsu mājdzīvnieka veselības problēmas. “BONNY” magnētisko segu var lietot šādos gadījumos: sasitumi, sastiepumi, savilkumi, artroze, reimatiskie traucējumi, muskuļu un locītavu sāpes.
Lasīt vairāk >>>

Iepazīsti jauno “Super Premium” suņu barības līniju!

“Landguth Heimtiernahrung GmbH” ir lielākais Eiropas mitrās barības ražotājs “Premium" segmentā.
Lasīt vairāk >>>

“Purina Pro Plan” piedāvājumā tikai augstākās kvalitātes barība!

Piedāvājam pilnvērtīgu un sabalansētu “Super premium” klases barību gan kaķiem, gan suņiem. Izstādes laikā visām barībām lieliskas atlaides un katram pirkumam kāda pārsteiguma dāvana!
Lasīt vairāk >>>

“VetLine Medical” – suņu un kaķu barību ražotāja “Farmina Pet Foods” produkcija plašā izvēlē!

“Natural&Delicious” – bezgraudu un samazināta graudu satura barības līnija, kas tagad pieejama arī ar šķiedrvielām bagāto ķirbi un veselīgo kvinoju. “Vet Life” – diētiskā barības līnija suņu un kaķu veselības problēmu novēršanai. “Team Breeder” – barības līnija suņu un kaķu audzētājiem.
Lasīt vairāk >>>

“Universitātes Vetfonds” piedāvājumā viss Jūsu dzīvnieku veselībai un labsajūtai

“Universitātes Vetfonds” stendā atradīsiet visu Jūsu dzīvnieku veselībai un labsajūtai, sākot ar speciālajām papildbarībām dzīvnieku veselības uzturēšanai, multivitamīniem un kopšanas līdzekļiem mazajiem dzīvniekiem un beidzot ar dažāda veida produktiem, kas nepieciešami katra mājdzīvnieka saimniekam - nagu šķērītēm, acu, ausu un zobu tīrīšanas piederumiem, drošības jostām un sēdekļu pārklājiem automašīnām.
Lasīt vairāk >>>

“Happy Dog” piedāvās jauno barību no Vācijas

Apmeklē “Happy Dog” stendu un izstādē “PetExpo 2019” izmanto iespēju iegādāties preci (“Happy Dog”, “Happy Cat”, “GOOOD”, “Tundra”, “MAC's”, “Flexi” u.c.) ar 20% atlaidi!
Lasīt vairāk >>>

Paviesojies pavasarīgā “Zaķīšu pirtiņā”!

Šopavasar Tevi, mazais un arīdzan lielais izstādes apmeklētāj, vēl vienu reizi pirms došanās uz pastāvīgo mītnes zemi gleznainā Kurzemes trušu valstībā gaida īpašs “Trušu muižas” pārsteigums – iespēja viesoties pavasarīgā “Zaķīšu pirtiņas pļaviņā”!
Lasīt vairāk >>>

Reālistiskas mīkstās rotaļlietas no “Wild Republic”

Dodoties uz izstādi “PetExpo 2019”, apciemo “Wild Republic” mīksto rotaļlietu stendu. Tajā varēsi apskatīt un iegādāties rotaļu dzīvniekus, kas izgatavoti īpaši reālistiskā veidolā. Tie kalpos ne tikai kā izturīgas, augstas kvalitātes rotaļlietas, bet arī kā lielisks, bērnus izglītojošs un par dzīvo dabu interesi raisošs materiāls.
Lasīt vairāk >>>

Augtākās kvalitātes un dabīgi produkti – pie “Feramagus”!

Īpašas cenas tikai “PetExpo 2019” visai “MACED SP z.o.o.” produkcijai “Feramagus” stendā!
Lasīt vairāk >>>

“Vetmarket.lv” piedāvās Vācijā ražotu dzīvnieku barību

Izstādē šogad piedāvāsim Vācijā ražotu dzīvnieku barību “Dr. Clauders”.
Lasīt vairāk >>>

Putnu dārzs “Rozas” uz Ķīpsalu vedīs eksotiskus putnus

Putnu dārza “Rozas” stendā varēs redzēt dažādus putnus: zelta fazānus, sudraba fazānus, medību fazānus, pāvus, nandu, tītarus, dažādas pīles, vistas un paipalas.
Lasīt vairāk >>>

“Barfus.lv” piedāvās dabiskus produktus mājdzīvnieka labsajūtai

“Barfus.lv” ir uzņēmums, kas piedāvā mājdzīvniekiem tikai dabiskus produktus, kā galveno piedāvājot suņu svaigo barību no četriem dažādiem ražotājiem. Piedāvājumā arī dabiski gardumi, kopšanas līdzekļi, aksesuāri un citas preces mājdzīvnieku veselībai un labsajūtai. Jaunums Latvijas tirgū!
Lasīt vairāk >>>Suņu klubu ziņas

Klubs „Mans Draugs”

Klubs „Mans Draugs” ir sporta un apmācību klubs, kurš nodarbojas ar suņu apmācību adžiliti sporta veidā, kā arī obedience - paklausību. Jaunajiem suņiem ir iespēja iziet apmācības kursu "kucēnu skoliņā", kurā suņi apgūst sadzīvei un sportam nepieciešamās pamatiemaņas.
Lasīt vairāk >>>

Dienesta un Sporta Suņkopības Mācību centrs „Inter Sport Canis”

Dienesta un Sporta Suņkopības Mācību centrs „Inter Sport Canis” ir plašākais LKF sporta klubs ar 20 gadu darba pieredzi un vērā ņemamiem biedru panākumiem suņu sporta pasaulē. Pie mums ikkatrs interesents ar savu suni, neatkarīgi no tā izcelsmes, izmēra un vecuma, var apgūt vispārējo paklausību, iziet apmācības kursu un kārtot BH (suns-kompanjons) eksāmenu.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas Šveices kalnu suņu klubs

Latvijas Šveices kalnu suņu klubā lieliskā komandā ir apvienojušies divu Šveices kalnu suņu šķirņu - Bernes ganu suņu un lielo Šveices ganu suņu – cilvēki ar saviem četrkājainajiem mīluļiem.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas labradoru – retrīveru klubs

Mūsu klubā esošās šķirnes savu popularitāti ieguvušas ne tikai universālā rakstura dēļ, bet arī pateicoties visdažādākajām reklāmām. Labradori, zeltainie retrīveri gan rotaļājas ar bērniem, gan atpūšas kopā ar saimniekiem, gan spēj pabiedēt nelūgtu viesi. Lieliskā oža, saprāts un vēlme izpatikt saimniekam padara šo suni par lielisku kompanjonu. Mēs lepojamies arī ar pirmajiem sprogainajiem un gludspalvainajiem retrīveriem savā klubā.
Lasīt vairāk >>>

Ņūfaundlendiešu un lendzīru klubs

Ņūfaundlendietis ir varens un cēls suns, ar augstu vērtējamām rakstura īpašībām. Tas ir Valtera Skota, Čārlza Dikensa, Prinča Eduarda VII, Franklina Rūzvelta, Karalienes Viktorijas, Roberta Kenedija, Lorda Bairona suns. Nūfaundlendietis var kļūt arī par jūsu ģimenes mīluli. Īpašas izjūtas šie suņi garantē tiem saimniekiem, kuri respektē ņūfaundlendiešu dabīgos instinktu - peldēšanu un glābšanu uz ūdens. Tagad šīs prasmes var nostiprināt arī treniņos un sacensībās Latvijā.
Lasīt vairāk >>>

Latgales reģionālais dzīvnieku centrs

Mūsu klubs apvieno visdažādāko suņu mīļotājus visā plašajā Latgalē. Mūsu klubā ir reģistrētas visdažādākās šķirnes, bet arī bezšķirnes suņi pie mums mācās, trenējas dažādos sporta veidos. Mums ir savi kanis terapeiti, kuri palīdz bērniem ar īpašajām vajadzībām. Mūsu pulkā gaidīts ikviens, kurš mīl, grib un var pavadīt savu brīvo laiku kopā ar četrkājaino draugu!
Lasīt vairāk >>>

Latvijas Vācu aitu suņu klubs

Tas ir VIŅŠ – komisārs REKSIS – uzmanīgs, paklausīgs, uzticīgs un drosmīgs, atstāj iespaidu, iedveš apbrīnu un cieņu pret sevi. Mierīgā situācijā – maigs, sevišķi pret bērniem, bez agresivitātes pret svešiem cilvēkiem un citiem dzīvniekiem, bet uzmanīgs un modrs, kad nepieciešams. Ja neesi vēl atradis savu šķirni un esi aktīva dzīvesveida piekritējs, nāc mūsu pulkā, un Tu atklāsi, cik daudzveidīgi var pavadīt laiku kopā ar suni.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas takšu un medību terjeru klubs

Mūsu klubā Jūs varat iepazīties ar visām 9 takšu šķirnēm, kā arī foksterjeriem un citiem medību terjeriem. Ja esat mednieks, tad mūsu šķirņu suņi būs lieli palīgi mežā zvēru izsekojot, bet, ja vienkārši iepaticies kāds no mūsu šķirnes suņiem, tad ziniet – mūsu šķirnes ir piemērotas gan pilsētai, gan laukiem un ir lieliski kompanjoni gan rotaļās, gan pildot sarga funkcijas.
Lasīt vairāk >>>

Talsu kinoloģiskais klubs

Tāpat kā citi reģionālie klubi, arī mūsu klubs ir gatavs ar prieku uzņemt ikvienu suņu īpašnieku savā pulkā. Lēnām arī Talsos parādās arvien jaunas šķirnes. Pateicoties mūsu kluba kinoloģei un suņu trenerei Ilzei kluba biedri ir aktīvi savu suņu skolotāji, tāpēc mūsu suņi prot gan klausīt savu saimnieku žestiem, balss pavēlēm, gan atrast noslēptus priekšmetus. Mūsu klubā darbojas gan bērni un pusaudži, gan seniori, visiem ir rokas jāpieliek, lai kluba darbs uz priekšu iet!
Lasīt vairāk >>>

Terjeru cienītāju biedrība

Kā jau norāda kluba nosaukums, tad mēs klubā cienām, mīlam un lolojam visdažādākos terjerus. Mūsu suņi pēc ārējā izskata ir ļoti dažādi un krāsaini, bet viņi visi ir īsti terjeri – neatkarīgi, mazliet stūrgalvīgi, labi žurku ķērāji, vienmēr gatavi iesaistīties gan tusiņā, gan kautiņā. Daudzi no mūsu terjeriem nemaina vilnu, tā gan ir jācērp vai jāizplūc. Ja gribi kļūt par terjeru cienītāju, tad nāc pie mums!
Lasīt vairāk >>>

Latvijas centrālais sanbernāru klubs

Mūsu klubā visi suņi ir tādi kā Bēthovens no populārās filmas un pat vēl labāki! Sanbernāru šķirnes suņi ir nosvērti, smagnēji, bet saprātīgi un ar lielu pašcieņu. Pateicoties iedzimtajām maņām sanbernāri spēj atrast sniega lavīnā iesprostotos cilvēkus un vēl šodien Alpu kalnos glābēji izmanto šās šķirnes suņus. Nedaudz augumā mazāki, bet arī interesanti ir leonbergeri, kuri mūsu klubā pievienojušies tikai nesen. Tā kā mūsu kluba suņu šķirnes ir visai prāvas, tad tās piemērotas tikai dzīvei plašumos – lauku sētās, privātmājās, kā saka, standarta dzīvokļu un pirtiņu īpašniekus lūdzam netraucēt!
Lasīt vairāk >>>

Latvijas aitu un ganu suņu audzētāju klubs

Kā jau norāda nosaukums, mēs apvienojam suņu šķirnes, kuras radītas, lai palīdzētu cilvēkam viņa ikdienas gaitās noganīt mājlopus. Mums ir šķirnes katrai gaumei – gan augumā nelielie, bet garā brašie korgiji, gan cēlie kolliji, azartiskie un darboties gribošie Austrālijas aitu suņi, borderkolliji, gan sniegbaltie Šveices aitu suņi, dažādās beļģu suņu šķirnes: tervīrens, malinuā, grunendāls. Mūsu suņi ir strādnieciņi un prasa, lai kopā ar viņiem darbotos arī saimnieks, tā kā fiziskās aktivitātes suns Jums nodrošinās.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas pūdeļu klubs

Vai zināt, ka pūdeļi ir sena medību šķirne un tika plaši izmantota šim nolūkam Francijā? Šodien pūdeļi ir viena no aristokrātiskākajām šķirnēm. Kas gan var būt vēl labāks par skaisti frizētu un koptu pūdeli melnā, baltā, aprikožu vai sudraba krāsā? Pūdeļi nemet spalvu, ir vieni no gudrākajiem suņiem, ne velti viņus tik plaši izmanto cirka apmācībā. Izvēlies pūdeli un nāc mūsu pulkā!
Lasīt vairāk >>>

Latvijas rotveileru klubs

Rotveilers ir viens no labākajiem darba suņiem – bezgala uzticīgs savam saimniekam, labs sargs un aizstāvis, tomēr viņa audzināšana un apmācība prasīs laiku un uzcītību arī no suņa īpašnieka.Mūsu šķirni plaši izmanto darbā gan Lielbritānijas policija, gan apsardzes firmas Latvijā.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas dekoratīvo suņu klubs

Mūsu klubā pārstāvētas rotaļu sunīšu šķirnes – mazas pēc auguma, daudzveidīgas pēc izskata, lieliski transportējamas gan pa sauszemi, gan gaisu. Līdzās populārākajām šķirnēm kā čivava, krievu tojs, mūsu klubā ir arī Kavaliera kinga čarlza spanieli, tauriņsunīši jeb papiloni, falēnes, dažādi bišoni.
Lasīt vairāk >>>

Nacionālais čau čau un primitīvo suņu klubs

Mēs apvienojam špicveidīgās šķirnes un tās, kuras vismazāk cilvēks mainījis gadu gaitā, kā akitas, šibas, bet viena no šķirnēm – basendži arī patlaban ir sastopama savvaļā Kongo upes apkārtnē Āfrikā. Mūsu suņi ir neatkārtojami ar savu raksturu, skaistuļi pēc izskata, bet gan akitām, gan čau čau nepieciešama nopietna audzināšana un stingras prasības.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas medību suņu klubs

Mūsu klubs apvieno dzinēju un putnu suņu grupu, arī laikas. Daudzi kluba biedri ir mednieki un paralēli suņu audzēšanas hobijam piedalās medībās. Arī mūsu suņi tiek apmācīti visdažādākajiem medību veidiem, tāpēc kluba biedriem ir daudzveidīgs brīvā laika pavadīšanas veids – gan izstādes, gan apmācības un darba pārbaudes.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas pekiniešu un japāņu hinu klubs

Senās Ķīnas un Japānas aristokrātija augstu vērtēja šo šķirņu suņus un līdz pat 19.gadsimtam neļāva izvest no valsts. Arī šodien gan pekinieši, gan japāņu hini ir salīdzinoši reti sastopami, taču tie, kuri iepazinuši sensitīvo, jauko japāņu hinu vai neatkarīgo, ar lauvas sirdi krūtīs pekinieti, paliek uzticīgi šķirnēm uz mūžu.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas kurtu un kursinga klubs

Mūsu klubs pārstāv visas vēju suņu šķirnes – ar īru vilku suni sākot un itāļu levreti beidzot. Šīs šķirnes savu nosaukumu ieguvušas vējam līdzīgā ātruma dēļ, tāpēc visā pasaulē ļoti populāras ir šo šķirņu suņu skriešanas sacensības, kurās piedalās arī mūsu kluba pārstāvji. Varbūt Tev tieši tā pietrūkst – treniņu svaigā gaisā, sacensību azarta, vērojot sava suņa skrējienu un daudz, daudz jaunu draugu kontaktu.
Lasīt vairāk >>>

Kinoloģiskais klubs „Reto”

Kinoloģiskais klubs „Reto” apvieno visdažādāko suņu īpašniekus, ar to mēs arī esam unikāli. Pie mums vienlīdz labi jūtas gan milzīga vācu doga īpašnieks, gan trauslā krievu toja mīļotājs. Mēs palīdzēsim Jums iekļauties biedru – suņu īpašnieku kompānijā, nodrošināsim konsultācijas un būsim kopā ar Jums, kad vien tas būs nepieciešams.
Lasīt vairāk >>>

„Petexpo” iesaka:

8. un 9. jūnijā

Starptautiskā suņu izstāde

26.-27. oktobrī

Starptautiskā mājdzīvnieku un zooindustrijas izstāde
RĪKO: