Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs

Izstādes ziņas

 Izstādē “PetExpo 2018” ievērojams apmeklētāju skaita pieaugums!

Svētdien, 18. martā, Ķīpsalā noslēdzās pavasara lielākā mājdzīvnieku izstāde “PetExpo 2018”, kurā piedalījās 121 dalībnieks no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Vācijas, Krievijas, Polijas un Lielbritānijas. Iepazīt plašo piedāvājumu un apskatīt dažādus mājdzīvniekus bija ieradušies par 17 % vairāk apmeklētāju nekā pērn – kopā 24 281!
Lasīt vairāk >>>

 Jau rīt un parīt Ķīpsalā izstāde “PetExpo 2018”!

Jau šajās brīvdienās, 17.–18. martā, Ķīpsalā notiks mājdzīvnieku izstāde “PetExpo 2018”, kurā varēs apskatīt dažādus lielus un mazus mājas mīluļus – sākot no pasaulē mazākās poniju šķirnes pārstāvjiem un tarantuliem līdz pat alpakām un rekordlielo ragu īpašniekam – āzim Jānim!
Lasīt vairāk >>>

 Pirmo reizi Latvijā notiks starptautiskas grūmeru sacensības!

Jau 17. martā Ķīpsalā durvis vērs mājdzīvnieku izstāde “PetExpo 2018”, kurā pirmo reizi notiks starptautiskās grūmeru jeb suņu frizieru sacensības. Dodies uz izstādi, vēro aizraujošo konkursu un salīdzini modeļa izskatu pirms un pēc! Rezultāti būs iespaidīgi!
Lasīt vairāk >>>

 “PetExpo 2018” – čūskas, vardes, ķirzakas, zirnekļi un citi posmkāji!

Jau 17. un 18. martā izstādē “PetExpo 2018” Ķīpsalā interesenti varēs ieraudzīt ne tikai mīlīgus suņus un kaķus, bet arī vairākus neparastus mājdzīvniekus – dažādu sugu čūskas, vardes, ķirzakas, zirnekļus, tūkstoškājus, zarkukaiņus un prusakus. Drosmīgākie dažus pat varēs paņemt rokās!
Lasīt vairāk >>>

 “PetExpo 2018” tuvojas – būs jaunumi un vēl vairāk suņu, kaķu!

Jau 17. un 18. martā Ķīpsalā notiks pavasara lielākā dzīvnieku izstāde “PetExpo 2018”, kas šogad vienuviet pulcēs vēl vairāk suņu un kaķu, turklāt arī retu šķirņu pārstāvjus. Līdzās ķepaiņu skaistuma sacensībām un gudrības demonstrācijām pirmo reizi Latvijā notiks arī grūmeru jeb suņu frizieru sacensības!
Lasīt vairāk >>>

 Pieci izplatītākie suņu saimnieku „grābekļi”

Zināma situācija – saimnieks savu četrkājaino draugu mīl un audzina pēc vislabākās sirdsapziņas, tomēr viņš izaug nepaklausīgs un nevaldāms. Rodas jautājums – kas ir darīts nepareizi? Uzzini, kādas ir tipiskākās suņu saimnieku kļūdas, un nekāp uz tiem pašiem „grābekļiem” arī tu!
Lasīt vairāk >>>
Dalībnieku ziņas

ROYAL CANIN: Mūsu prioritāte ir dzīvnieki!

Aicinām Jūs apmeklēt mūsu stendus, kur iepazīstināsim ar jauno mitro barību šķirnes kaķiem un suņiem. Ja Jums ir Jorkšīras terjers, taksis, čivava, meinkūns vai britu īsspalvainais kaķis, tad šis jaunums domāts tieši Jums. Uz tikšanos! Lasīt vairāk >>>

JAUNUMS LATVIJĀ! “SureSense Reader” – mikročipu lasītājs, kas nolasa ne tikai mikročipa numuru!

“VET-MED & PRINS” stendā demonstrēsim jauno mikročipu lasītāju no “SurePetcare”. Tas ir parocīgs, kabatas formāta lasītājs, kas saderīgs ar visiem ISO 15 ciparu identifikācijas mikročipiem.
Lasīt vairāk >>>

“VetLine Medical” stendā Jūs pārsteigs līdz šim lielākā bezgraudu un samazināta graudu satura barību daudzveidība!

Plašā izvēlē un par lieliskām cenām “VetLine Medical” piedāvās Itālijas suņu un kaķu barību ražotāja “Farmina Pet Foods” produkciju:
Lasīt vairāk >>>

Veikals “SELENA” piedāvā – grūminga piederumi, matu kopšanas līdzekļi un vēl!

Grūminga piederumi:
- elektriskās matu griežamās mašīnītes mājdzīvniekiem un lauku dzīvniekiem,
- griežamās galviņas,
- rokas fēni,
- ķemmes un sukas,
- šķēres.
Lasīt vairāk >>>

SIA “Dog Fan” piedāvās suvenīrus kolekcionāriem un noderīgas lietas izstāžu suņu īpašniekiem

Ikviens interesents ir laipni aicināts apmeklēt „Dog Fan” stendu, kur varēs atrast dažādus suvenīrus un dāvanas ar suņu tematiku (figūriņas, magnētiņus, brošas, atslēgu piekariņus, krūzes u.c.), kā arī skaistas, noderīgas lietas izstāžu suņu īpašniekiem – ekskluzīvas somiņas gardumiem ar dažādu šķirņu izšuvumu, numuru turētājus.
Lasīt vairāk >>>

“Unusi” piedāvās apģērbus suņu mīļiem!

“Unusi” ir Latvijas brīvā laika apģērbu zīmols, kura dizains veidots iedvesmojoties no suņa galvas silueta. Produkcijā ietilpst, džemperi, T-krekli, zeķes un cepurītes. Visa produkcija ir ražota Latvijā.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas zīmols “Vanilly” piedāvās aksesuārus dzīvniekiem!

“PetExpo 2018” apmeklētāji varēs iegadāties “Vanilly” somas maziem suņiem un kaķiem, somas dzīvnieku transportēšanai, guļvietas, matračus, pledus, mājiņas un manēžas.
Lasīt vairāk >>>

Iepazīsti mazos un mīlīgos ponijus! Bērniem – arī izjādes!

Jātnieku klubs “Mežezeri” izstādes “PetExpo 2018” apmeklētājiem sniegs iespēju iepazīties ar ponijiem – mazākajiem zirgu sugas pārstāvjiem. Jebkurš varēs saņemt interesējošo informāciju ne tikai par ponijiem, bet arī par zirgiem – par rakstura īpašībām, krāsām, emocijām un vēl daudz ko citu.
Lasīt vairāk >>>

Atklāj “DuftaPet” biolīdzekli dzīvnieku radīto smaku un traipu likvidēšanai!

SIA “Baltic Distribution” ir ekskluzīvā vācu zīmola Dufta® izplatītājs Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Jau 17. un 18. martā dodies uz izstādi “PetExpo 2018” un iepazīsti uzņēmuma piedāvāto produkciju!
Lasīt vairāk >>>

Izvēlies augstas kvalitātes produktus “SOFTCARE” un “HYGISOFT”!

SIA "DHS" ir oficiālais Somijas uzņēmuma “Oy Soft Protector” pārstāvis Latvijā, kas izstādes “PetExpo 2018” dalībniekiem piedāvās iegādāties inovatīvus, augstas kvalitātes produktus “SOFTCARE” un “HYGISOFT”.
Lasīt vairāk >>>

LSAB „Trusis un citi” izstādē „PetExpo 2018” izrādīs skaistākos šķirnes trušus!

Latvijas sīkdzīvnieku audzētāju biedrības „Trusis un citi” stendā izstādē “PetExpo 2018” būs apskatāmi gan populārākie šķirnes trušu pārstāvji kā Kalifornijas, Burgundas, Lielais gaišais sudrabotais, Jaunzēlandes sarkanais un citi, gan arī retāk sastopamas šķirnes – Hotots, Šampaņas sudrabotais, Deilenārs, Havannas satīns, Japānas un Tīringas.
Lasīt vairāk >>>

Apskati un izmēģini jaunās Nīnas Otosones attīstošās spēles suņiem!

Nīna Otosone (Nina Ottosson) jau kopš 1990. gada izstrādā un rada attīstošās spēles un rotaļlietas suņiem. Tās veidotas ar mērķi izklaidējošā un pozitīvā veidā veicināt suņa garīgās un fiziskās aktivitātes, jo Nīna uzskata, ka arī suņiem nepieciešams nodarbināt gan prātu, gan ķermeni. Vingriniet prātu un aizmirsties par garlaicību!
Lasīt vairāk >>>

ZOOGEN piedāvās īpašas cenu atlaides izmeklējumiem!

Uzņēmums ZOOGEN piedāvā molekulāri ģenētiskos izmeklējumus suņiem iedzimto slimību, apmatojuma krāsas un citu ārējo pazīmju, piederības šķirnei, paternitātes / maternitātes noteikšanai.
Lasīt vairāk >>>

Aicinām iepazīties ar Nīderlandes “Gada labākā produkta” titula ieguvēju!

Nīderlandes lielākajā patērētāju balsojumā par “Gada labāko produktu 2017-2018” kategorijā “Labākā dzīvnieku barība” uzvar Prins ProCare Standard Fit. Šī ir jau otrā Prins Petfoods uzvara - iepriekš holandiešu patērētāji par labāko barību 2015-2016. gadā atzina Prins ProCare Super Active.
Lasīt vairāk >>>

“Preces darbam” piedāvās suņu būdas, voljērus un to aprīkojumu!

SIA “Preces darbam” stendā varēs redzēt dažādu veidu un modeļu voljērus suņiem, dažāda veida Latvijā ražotas suņu būdas un dažāda veida aprīkojumu voljēriem (grīdas, sienas utt.).
Lasīt vairāk >>>

“PetCity” – vispusīgu pakalpojumu centrs mājdzīvnieku īpašniekiem!

“PetCity” ir ne tikai veterinārā aptieka, bet arī zooveikals un dzīvnieku frizētava-salons. Šeit nopērkamas veterinārās zāles un medicīnas preces, dzīvnieku higiēnas un kopšanas līdzekļi, specializētas papildbarības, pretparazitārie līdzekļi, plašs barību klāsts, rotaļlietas un citi nepieciešamie piederumi suņiem, kaķiem, grauzējiem, rāpuļiem un zivīm.
Lasīt vairāk >>>

Virbac: investē sava mīluļa labklājībā un veselībā!

Izstādē “PetExpo 2018” Virbac stendā saviem mīļdzīvniekiem varēsiet iegādāties augstākās kvalitātes ādas un mutes kopšanas līdzekļus, papildbarību locītavām un nierēm, kā arī Hiper Premium barību, kas atbilst gaļēdāja vajadzībām.
Lasīt vairāk >>>

JOSERA: Mūsu četrkājainajiem mīluļiem – tikai pašu labāko

Izstādē “PetExpo 2018” JOSERA stendā būs iespējams iegādāties mīļdzīvnieku barību par izdevīgām cenām un uzzināt par jauniem produktiem!
Lasīt vairāk >>>

Izvēlies profesionālo super premium klases barību “SPECIFIC”!

Labam uzturam ir svarīga loma mūsu mīluļu labsajūtas un veselības nodrošināšanā. “Dimela Veta Latvija” pārstāvētās profesionālās super premium klases barības “SPECIFIC” (Dānija) suņiem un kaķiem devīze ir “Barība visai dzīvei!”, jo “SPECIFIC” ir piemērota gan ikdienas lietošanai, gan mīļdzīvnieku veselības un dzīves kvalitātes uzlabošanai. Piedāvājam arī augstas kvalitātes barības piedevas un mājdzīvnieku higiēnas līdzekļus.
Lasīt vairāk >>>

“BUBECK” – akmens krāsnī cepta, dabīga suņu barība un kārumi!

Izstādē “PetExpo 2018” tiks prezentēta pilnvērtīga, dabīga, akmens krāsnī cepta suņu barība “BUBECK”, ko piedāvās „Bubeck – Pet Food” pārstāvis Latvijā – uzņēmums SIA „Bovis Plus”. Šis gardums speciāli tiek ražots gan kucēniem, gan pieaugušiem suņiem. Īpaši ir padomāts arī par alerģiskiem suņiem.
Lasīt vairāk >>>

Kalvenes “Trušu muiža” aicina samīļot garaušus!

Saimniecības ekspozīcijas laukumā ikvienu mazu un lielu trušu mīļotāju gaidīs „Pūkainā harmonijas un miera sēta”, kurā interesentiem būs iespēja ieiet, samīļot garaušus, pabarot un pabūt ar tiem kopā viņu valstībā.
Lasīt vairāk >>>

„Universitātes Vetfonds” piedāvājumā viss Jūsu dzīvnieku veselībai un labsajūtai

SIA “Universitātes Vetfonds” stendā atradīsiet visu Jūsu dzīvnieku veselībai un labsajūtai, sākot ar speciālajām papildbarībām dzīvnieku veselības uzturēšanai, multivitamīniem un kopšanas līdzekļiem mazajiem dzīvniekiem, beidzot ar dažāda veida produktiem, kas nepieciešami katra mājdzīvnieka saimniekam – nagu šķērītēm, acu, ausu un zobu tīrīšanas piederumiem, drošības jostām un sēdekļu pārklājiem automašīnām.
Lasīt vairāk >>>

“Purina Pro Plan” piedāvājumā tikai augstākās kvalitātes barība!

Piedāvājam pilnvērtīgu un sabalansētu Super premium klases barību gan suņiem, gan kaķiem. Izstādē “PetExpo 2018” visām barībām būs lieliskas atlaides un katram pirkumam kāda pārsteiguma dāvana!
Lasīt vairāk >>>Suņu klubu ziņas

Klubs „Mans Draugs”

Klubs „Mans Draugs” ir sporta un apmācību klubs, kurš nodarbojas ar suņu apmācību adžiliti sporta veidā, kā arī obedience - paklausību. Jaunajiem suņiem ir iespēja iziet apmācības kursu "kucēnu skoliņā", kurā suņi apgūst sadzīvei un sportam nepieciešamās pamatiemaņas.
Lasīt vairāk >>>

Dienesta un Sporta Suņkopības Mācību centrs „Inter Sport Canis”

Dienesta un Sporta Suņkopības Mācību centrs „Inter Sport Canis” ir plašākais LKF sporta klubs ar 20 gadu darba pieredzi un vērā ņemamiem biedru panākumiem suņu sporta pasaulē. Pie mums ikkatrs interesents ar savu suni, neatkarīgi no tā izcelsmes, izmēra un vecuma, var apgūt vispārējo paklausību, iziet apmācības kursu un kārtot BH (suns-kompanjons) eksāmenu.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas Šveices kalnu suņu klubs

Latvijas Šveices kalnu suņu klubā lieliskā komandā ir apvienojušies divu Šveices kalnu suņu šķirņu - Bernes ganu suņu un lielo Šveices ganu suņu – cilvēki ar saviem četrkājainajiem mīluļiem.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas labradoru – retrīveru klubs

Mūsu klubā esošās šķirnes savu popularitāti ieguvušas ne tikai universālā rakstura dēļ, bet arī pateicoties visdažādākajām reklāmām. Labradori, zeltainie retrīveri gan rotaļājas ar bērniem, gan atpūšas kopā ar saimniekiem, gan spēj pabiedēt nelūgtu viesi. Lieliskā oža, saprāts un vēlme izpatikt saimniekam padara šo suni par lielisku kompanjonu. Mēs lepojamies arī ar pirmajiem sprogainajiem un gludspalvainajiem retrīveriem savā klubā.
Lasīt vairāk >>>

Ņūfaundlendiešu un lendzīru klubs

Ņūfaundlendietis ir varens un cēls suns, ar augstu vērtējamām rakstura īpašībām. Tas ir Valtera Skota, Čārlza Dikensa, Prinča Eduarda VII, Franklina Rūzvelta, Karalienes Viktorijas, Roberta Kenedija, Lorda Bairona suns. Nūfaundlendietis var kļūt arī par jūsu ģimenes mīluli. Īpašas izjūtas šie suņi garantē tiem saimniekiem, kuri respektē ņūfaundlendiešu dabīgos instinktu - peldēšanu un glābšanu uz ūdens. Tagad šīs prasmes var nostiprināt arī treniņos un sacensībās Latvijā.
Lasīt vairāk >>>

Latgales reģionālais dzīvnieku centrs

Mūsu klubs apvieno visdažādāko suņu mīļotājus visā plašajā Latgalē. Mūsu klubā ir reģistrētas visdažādākās šķirnes, bet arī bezšķirnes suņi pie mums mācās, trenējas dažādos sporta veidos. Mums ir savi kanis terapeiti, kuri palīdz bērniem ar īpašajām vajadzībām. Mūsu pulkā gaidīts ikviens, kurš mīl, grib un var pavadīt savu brīvo laiku kopā ar četrkājaino draugu!
Lasīt vairāk >>>

Latvijas Vācu aitu suņu klubs

Tas ir VIŅŠ – komisārs REKSIS – uzmanīgs, paklausīgs, uzticīgs un drosmīgs, atstāj iespaidu, iedveš apbrīnu un cieņu pret sevi. Mierīgā situācijā – maigs, sevišķi pret bērniem, bez agresivitātes pret svešiem cilvēkiem un citiem dzīvniekiem, bet uzmanīgs un modrs, kad nepieciešams. Ja neesi vēl atradis savu šķirni un esi aktīva dzīvesveida piekritējs, nāc mūsu pulkā, un Tu atklāsi, cik daudzveidīgi var pavadīt laiku kopā ar suni.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas takšu un medību terjeru klubs

Mūsu klubā Jūs varat iepazīties ar visām 9 takšu šķirnēm, kā arī foksterjeriem un citiem medību terjeriem. Ja esat mednieks, tad mūsu šķirņu suņi būs lieli palīgi mežā zvēru izsekojot, bet, ja vienkārši iepaticies kāds no mūsu šķirnes suņiem, tad ziniet – mūsu šķirnes ir piemērotas gan pilsētai, gan laukiem un ir lieliski kompanjoni gan rotaļās, gan pildot sarga funkcijas.
Lasīt vairāk >>>

Talsu kinoloģiskais klubs

Tāpat kā citi reģionālie klubi, arī mūsu klubs ir gatavs ar prieku uzņemt ikvienu suņu īpašnieku savā pulkā. Lēnām arī Talsos parādās arvien jaunas šķirnes. Pateicoties mūsu kluba kinoloģei un suņu trenerei Ilzei kluba biedri ir aktīvi savu suņu skolotāji, tāpēc mūsu suņi prot gan klausīt savu saimnieku žestiem, balss pavēlēm, gan atrast noslēptus priekšmetus. Mūsu klubā darbojas gan bērni un pusaudži, gan seniori, visiem ir rokas jāpieliek, lai kluba darbs uz priekšu iet!
Lasīt vairāk >>>

Terjeru cienītāju biedrība

Kā jau norāda kluba nosaukums, tad mēs klubā cienām, mīlam un lolojam visdažādākos terjerus. Mūsu suņi pēc ārējā izskata ir ļoti dažādi un krāsaini, bet viņi visi ir īsti terjeri – neatkarīgi, mazliet stūrgalvīgi, labi žurku ķērāji, vienmēr gatavi iesaistīties gan tusiņā, gan kautiņā. Daudzi no mūsu terjeriem nemaina vilnu, tā gan ir jācērp vai jāizplūc. Ja gribi kļūt par terjeru cienītāju, tad nāc pie mums!
Lasīt vairāk >>>

Latvijas centrālais sanbernāru klubs

Mūsu klubā visi suņi ir tādi kā Bēthovens no populārās filmas un pat vēl labāki! Sanbernāru šķirnes suņi ir nosvērti, smagnēji, bet saprātīgi un ar lielu pašcieņu. Pateicoties iedzimtajām maņām sanbernāri spēj atrast sniega lavīnā iesprostotos cilvēkus un vēl šodien Alpu kalnos glābēji izmanto šās šķirnes suņus. Nedaudz augumā mazāki, bet arī interesanti ir leonbergeri, kuri mūsu klubā pievienojušies tikai nesen. Tā kā mūsu kluba suņu šķirnes ir visai prāvas, tad tās piemērotas tikai dzīvei plašumos – lauku sētās, privātmājās, kā saka, standarta dzīvokļu un pirtiņu īpašniekus lūdzam netraucēt!
Lasīt vairāk >>>

Latvijas aitu un ganu suņu audzētāju klubs

Kā jau norāda nosaukums, mēs apvienojam suņu šķirnes, kuras radītas, lai palīdzētu cilvēkam viņa ikdienas gaitās noganīt mājlopus. Mums ir šķirnes katrai gaumei – gan augumā nelielie, bet garā brašie korgiji, gan cēlie kolliji, azartiskie un darboties gribošie Austrālijas aitu suņi, borderkolliji, gan sniegbaltie Šveices aitu suņi, dažādās beļģu suņu šķirnes: tervīrens, malinuā, grunendāls. Mūsu suņi ir strādnieciņi un prasa, lai kopā ar viņiem darbotos arī saimnieks, tā kā fiziskās aktivitātes suns Jums nodrošinās.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas pūdeļu klubs

Vai zināt, ka pūdeļi ir sena medību šķirne un tika plaši izmantota šim nolūkam Francijā? Šodien pūdeļi ir viena no aristokrātiskākajām šķirnēm. Kas gan var būt vēl labāks par skaisti frizētu un koptu pūdeli melnā, baltā, aprikožu vai sudraba krāsā? Pūdeļi nemet spalvu, ir vieni no gudrākajiem suņiem, ne velti viņus tik plaši izmanto cirka apmācībā. Izvēlies pūdeli un nāc mūsu pulkā!
Lasīt vairāk >>>

Latvijas rotveileru klubs

Rotveilers ir viens no labākajiem darba suņiem – bezgala uzticīgs savam saimniekam, labs sargs un aizstāvis, tomēr viņa audzināšana un apmācība prasīs laiku un uzcītību arī no suņa īpašnieka.Mūsu šķirni plaši izmanto darbā gan Lielbritānijas policija, gan apsardzes firmas Latvijā.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas dekoratīvo suņu klubs

Mūsu klubā pārstāvētas rotaļu sunīšu šķirnes – mazas pēc auguma, daudzveidīgas pēc izskata, lieliski transportējamas gan pa sauszemi, gan gaisu. Līdzās populārākajām šķirnēm kā čivava, krievu tojs, mūsu klubā ir arī Kavaliera kinga čarlza spanieli, tauriņsunīši jeb papiloni, falēnes, dažādi bišoni.
Lasīt vairāk >>>

Nacionālais čau čau un primitīvo suņu klubs

Mēs apvienojam špicveidīgās šķirnes un tās, kuras vismazāk cilvēks mainījis gadu gaitā, kā akitas, šibas, bet viena no šķirnēm – basendži arī patlaban ir sastopama savvaļā Kongo upes apkārtnē Āfrikā. Mūsu suņi ir neatkārtojami ar savu raksturu, skaistuļi pēc izskata, bet gan akitām, gan čau čau nepieciešama nopietna audzināšana un stingras prasības.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas medību suņu klubs

Mūsu klubs apvieno dzinēju un putnu suņu grupu, arī laikas. Daudzi kluba biedri ir mednieki un paralēli suņu audzēšanas hobijam piedalās medībās. Arī mūsu suņi tiek apmācīti visdažādākajiem medību veidiem, tāpēc kluba biedriem ir daudzveidīgs brīvā laika pavadīšanas veids – gan izstādes, gan apmācības un darba pārbaudes.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas pekiniešu un japāņu hinu klubs

Senās Ķīnas un Japānas aristokrātija augstu vērtēja šo šķirņu suņus un līdz pat 19.gadsimtam neļāva izvest no valsts. Arī šodien gan pekinieši, gan japāņu hini ir salīdzinoši reti sastopami, taču tie, kuri iepazinuši sensitīvo, jauko japāņu hinu vai neatkarīgo, ar lauvas sirdi krūtīs pekinieti, paliek uzticīgi šķirnēm uz mūžu.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas kurtu un kursinga klubs

Mūsu klubs pārstāv visas vēju suņu šķirnes – ar īru vilku suni sākot un itāļu levreti beidzot. Šīs šķirnes savu nosaukumu ieguvušas vējam līdzīgā ātruma dēļ, tāpēc visā pasaulē ļoti populāras ir šo šķirņu suņu skriešanas sacensības, kurās piedalās arī mūsu kluba pārstāvji. Varbūt Tev tieši tā pietrūkst – treniņu svaigā gaisā, sacensību azarta, vērojot sava suņa skrējienu un daudz, daudz jaunu draugu kontaktu.
Lasīt vairāk >>>

Kinoloģiskais klubs „Reto”

Kinoloģiskais klubs „Reto” apvieno visdažādāko suņu īpašniekus, ar to mēs arī esam unikāli. Pie mums vienlīdz labi jūtas gan milzīga vācu doga īpašnieks, gan trauslā krievu toja mīļotājs. Mēs palīdzēsim Jums iekļauties biedru – suņu īpašnieku kompānijā, nodrošināsim konsultācijas un būsim kopā ar Jums, kad vien tas būs nepieciešams.
Lasīt vairāk >>>

„Petexpo” iesaka:

8. un 9. jūnijā

Starptautiskā suņu izstāde

26.-27. oktobrī

Starptautiskā mājdzīvnieku un zooindustrijas izstāde
RĪKO: