Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs

Starptautiskas profesionālās suņu un kaķu izstādes, plaša visdažādāko mājdzīvnieku un eksotisko dzīvnieku ekspozīcija, aizraujoša izklaidējošo pasākumu programma, kā arī plaša zooindustrijas preču un pakalpojumu ekspozīcija – tas viss būs starptautiskajā mājdzīvnieku un zooindustrijas izstādē "PetExpo 2018”, kas 17. un 18. martā notiks Ķīpsalā.

Pirkt biļetes
Suņu izstāde

Katru izstādes dienu par labākā titulu cīnīsies apmēram 1600 suņi, kopā vairāk nekā 3000 ķepaiņu no 14 valstīm. Viskuplākajā skaitā būs suņi no Latvijas, ievērojams skaits arī no Somijas, Krievijas un Igaunijas. Uz izstādi ieradīsies ķepaiņi pat no Spānijas, Itālijas, Čehijas un pirmo reizi arī no Indijas! Divu dienu laikā Ķīpsalā varēs redzēt 231 šķirni – arī tādas retas kā saluki jeb persiešu vējasuns azavaku un japāņu cīņu suni tosu. Turklāt būs virkne arī jaunizveidotu šķirņu – Terceiras bārdainais suns, Bohēmijas aitusuns un citas, kurām vēl priekšā garas šķirnes atzīšanas procedūras.

Kaķu izstāde

Murrātāju fani varēs vērot spraigas sacensības, kurās kopumā piedalīsies vairāk nekā 400 kaķu, kuri pārstāvēs 26 šķirnes. Starp tiem būs Latvijā ļoti reti sastopamie Turcijas Angoras kaķi, burmillas un arī Birmas kaķi, savukārt īpaši kuplā skaitā būs jau iemīļotie – augumā lielie Menas jenotveidīgie kaķi. Izstādes apmeklētāji varēs vērot kaķu ekspertīzi un ieklausīties ekspertu stāstījumā gan par šķirnēm, gan par katru kaķi.


Ekspozīcija

• Plaša zooindustrijas preču un pakalpojumu ekspozīcija • Pasaulē atzīti zīmoli • Speciālistu konsultācijas

Izklaide visai ģimenei

• Suņu šķirņu demonstrācijas • Kursings • Aizraujoši šovi • Visdažādākie mājdzīvnieki

APMEKLĒT

Uzzini izstādes darba laiku un ieejas biļešu cenas!Dalībnieku katalogs

Starptautiskās profesionālās suņu un kaķu izstādes "PetExpo 2017" DALĪBNIEKU KATALOGS - plašs zooindustrijas preču un pakalpojumu piedāvājums.


„Petexpo” iesaka:

9. un 10. jūnijā

Starptautiskā suņu izstāde

10.-12. novembrī

Starptautiskā mājdzīvnieku un zooindustrijas izstāde
RĪKO: