Angļu motociklu pārstāvniecība „Triumph Rīga” Latvijā

SIA „SDK” ieguvusi tiesības Latvijā un Lietuvā pārstāvēt vienu no vecākajiem motociklu zīmoliem tirgū „Triumph”. 2018. gada 14. jūnijā Rīgā, Brīvības gatvē 401 tika piestiprināta zīmola plāksne pie motociklu pārstāvniecības Rīgas pilsētā.

Vēsturiski „Triumph Motorcycles” Ltd. dibināts 1902. gadā. Zīmolu 1983. gadā savā īpašumā ieguva un ražošanu Britu salās atjaunoja Džons Blūrs (John Bloor). Šodien kompānijā strādā ap 2000 darbinieku un uzņēmums ir stabili top 10 pasaules motociklu tirgū.

“Triumph Motrcycles Ltd” ir viena no vadošajām motociklistu dzīvesstila noteicējām pasaulē. Ne velti tādas Holivudas filmas kā “Mežonis”(“Wild One”) ar Marlonu Brando galvenajā lomā, izmantoja “Triumph” ražoto spēkratu. Holivudas pirmā lieluma zvaigznes kā Džeims Dīns, Kianu Rīvs, Klints Īstvuds, Breds Pits, Hjū Lorijs, Toms Krūzs, Džordžs Klūnijs u.c. ir izvēlējušies tieši Bonneville modeli. Tas ir kā etalons džentlmenim ar interesi par motosportu, kā smokings motociklistam. Ja tev garderobē nav viens smokings, tad nevari sevi uzskatīt, ka esi gatavs savas dzīves dažādajiem pavērsieniem. Pagājušā gadsimta 50-60 gados tādi MC klubi, kā “Hells Angels”, savos spēkratos izmantoja Triumph Bonneville 500 mc3 dzinējus. Tie bija toreiz jaudīgākie un ātrākie moto tirgū. 1956 gadā 6.septembrī Jūtas pavalstī ASV , Bonneville sālsezera klajumā pilots Džonijs Allens uzstādija absolūto pasaules ātruma rekordu 214,4 jūdzes stundā motociklam. Tā aprīkojumā bija ”Triumph” ražotais dzinējs. Ar šo brīdi dzima leģendārais “Triumph Bonneville”nosaukums.

“Triumph” motocikls pulksteņu pasaulē būtu būtu salīdzināms ar “Rolex Oyster” . Lakonisks, vēsturisks, cauri laikmetiem, neprasot komentārus. Arī pirmās brīvvalsts laikos Latvijā Triumph motocikli bija pārstāvēti plašā klāstā. Šodien izstādē varēsim skatīt īstus “Triumph” Bonneville modeļu līnijas jaunumus Triumph Scrambler 1200 XE un Triumph Speed Twin 1200. Viens ir klasisko piedzīvojumu cienītājiem , otrs motocikls pilsētai un braucieniem nelielā starppilsētu braucienā. Abi klasiski un tai pat laikā moderni. Vēl būs skatāmi 2019 gada modeļi gan ielas, gan enduro segmentā ar mazajiem un lielajiem “Triumph Tiger”.

Vairāk:
www.sdk.lv
www.brp-world.com