Būs plaša, izzinoša programma medniekiem un visiem interesentiem!

Latvijas dāmu mednieču klubs Lady HUNT, žurnāls “Medības” un Outdoorexperts.lv izstādē “Outdoor Riga 2019” piedāvās ļoti plašu un interesantu programmu.

 
Žurnāla “Medības” stendā varēs par ļoti izdevīgām cenām iegādāties gan iepriekš iznākušos izdevuma numurus, gan pašu jaunāko marta žurnālu, kura galvenā tēma ir Dzīvnieku uzskaite. Būs pieejami visi specializētie izdevumi: Medību rīki, Ieroči un munīcija, Infrastruktūra, Medību suņi, Naži, Medījuma receptes. Arī šī gada bukazīns MEDNIEKA GADS būs pieejams ikvienam interesentam. 

Outdoorexperts.lv aicinās izstādes apmeklētājus uz improvizētām dzīvnieku pievilināšanas mācību stundām, kur tiks demonstrēti Nordik Predator mānekļi plēsējiem un putniem. Varēs iegādāties medību aprīkojumu, tai skaitā lieliskus, meistara darinātus nažus.

Mednieču klubs Lady HUNT ir sarūpējis visplašāko izzinošo programmu medniekiem un visiem citiem izstādes “Outdoor Riga 2019” apmeklētājiem.
Trijās dienās ir iecerētas vairākas lekcijas. Lady HUNT kluba dāmas stāstīs par medījamajiem dzīvniekiem un viņu pēdām. Latvijas Mednieku asociācijas priekšsēdētājs Haralds Barviks skaidros medību saimniecības būtību, tās nozīmi un ietekmi uz tautsaimniecību kopumā. Sertificētā CIC trofeju vērtētāja Līga Jansone lasīs lekciju par medījamo dzīvnieku trofeju novērtēšanu. 

Visas trīs dienas iecerēts rīkot medību suņu parādi, kur pameklētāji tiks iepazīstināti ar šķirnēm, to izcelsmes vēsturi un pielietojumu medībās. Būs arī paklausības un darba iemaņu paraugdemonstrējumi.

Lady HUNT stenda apmeklētāji varēs apskatīt nelielu trofeju izstādi, piedalīties konkursā un iegūt balvas, kā arī nogaršot medījuma gaļas produktus.
Latvijas Staltbriežu piebaurotāju klubs sestdien, pulksten 12.00 demonstrēs briežu baura – riesta dziesmu uzvedumu. Oskars Treilihs un Anri Ananins svētdienas pēcpusdienā mācīs, kā izmantot dažāda veida mānekļus, lai pievilināt plēsējus un putnus. 

Lady HUNT stends atradīsies līdzās lielajai skatuvei, kur arī norisināsies visi minētie priekšnesumi.