Kā fotografēt un filmēt dabā un piedzīvojumos?

Izstādē "Outdoor Riga 2019"  "Master Foto" stendā būs apskatāma tehnika un aksesuāri fotografēšanai, un video uzņemšanai aktīvu piedzīvojumu laikā. Parādīsim aktuālākos jaunumus, kas palīdzēs tev iemūžināt atpūtu sākot no vienkāršas pastaigas un beidzot ar nopietniem ceļojumiem un pat sporta aktivitātēm. Atnāc pie mūsu stenda un uzzini, kā nepalaist garām visaizraujošākos mirkļus!

Outdoor filmētājiem piedāvāsim iepazīties ar jaunākajiem aktīvajiem stabilizatoriem, kas palīdzēs uzņemt vienmērīgu, gludu, dinamisku video ar viedtālruņiem. Tas, ja tev nav citas kameras, vairs nav šķērslis izcila video uzņemšanai. Parādīsim jaunākos stabilizatorus no FeiyuTech, DJI un Zhiyun, kas jau ir ieguvuši popularitāti daudzu blogeru, video filmētāju un aktīvu piedzīvojumu meklētāju lokā. Vairs nekādu kratīgu, raustīgu, nesaprotamu video!

Tiem, kas dodas dabā, lai vērotu putnus un dzīvniekus, parādīsim jaunākās paaudzes objektīvus no Tamron. 150-600mm, 100-400mm un 70-200mm objektīvi Canon un Nikon kamerām ļaus ieraudzīt un iemūžināt uzmanīgos dabas iemītniekus tuvāk. Šie objektīvi ir īpaši izstrādāti tā, lai gan spētu iemūžināt tālus objektus, gan arī skaisti izcelt tuvākus – piemēram, ziedus, kukaiņus, dažādas detaļas dabā. Kvalitatīvs tele objektīvs ir viena no svarīgākajām lietām, dodoties fotografēt dabu, un ar standarta objektīvu tad parasti nepietiek. Atnāc un ieraugi, kā fotografēt tuvāk!

Pienāc pie mūsu stenda, apskaties, jautā, izstāsti savus piedzīvojumus, un palīdzēsim piemeklēt labāko risinājumu tieši tavai idejai!

Master Foto
F. Sadovņikova iela 39, Rīga
foto@masterfoto.lv97260812_8878.jpg
2030103322_8878.jpg
675030845_8878.jpg