"Regate" demonstrēs Latvijā pirmo Melges 14 klases buru laivu sportam un atpūtai

Izstādē "Outdor Riga 2019" pasaules labāko burāšanas inventāra ražotājfirmu pārstāvis Latvijā – uzņēmums REGATE demonstrēs vairākus jaunumus: šobrīd mūsu valstī pirmo Melges 14 klases buru laivu sportam un atpūtai, ASV firmas HARKEN blokus un vinčas. Tāpat interesenti varēs iepazīties ar Šveices uzņēmumā JDC izgatavotajām mēriekārtām, kas īpaši paredzētas plaša spektra pasākumiem brīvā dabā un lieti var noderēt arī profesionālām vajadzībām, piemēram, lauksaimniecībā un būvlaukumos. 


REGATE pārdod jahtas, to aprīkojumu, navigācijas instrumentus, speciālos sporta apģērbus, firmas HARKEN blokus un vinčas, NORTH SAILS buras, NAUTIX jahtu un kuģu krāsas, GLEISTEIN ROPES tauvas un troses.
Sīkāka informācija: www.regate.lv

Attēlos:

1. Melges 14 ir vienvietīga monotipa švertlaiva, ar kuru var burāt arī divatā. Tā ir lieliska buru laiva pludmalē, ģimenei atpūtā vai dalībai sacensībās. Kopā ar vieglajiem ratiņiem laiva ir ērti pārvadājama uz automašīnas jumta.
2. Firmas HARKEN (ASV) Snubbair vinča ar pastiprinātu konstrukciju un plašām izmantojuma iespējām.
3. Šveices firmas JDC portatīvā meteostacija Skywatch BL ir savienota ar viedtālruni, izmantojot Bluetooth bezvadu tehnoloģiju. Ar šo iekārtu var precīzi noteikt vēja ātrumu, temperatūru, gaisa mitrumu un spiedienu, kā arī izplatīt mērījumu rezultātus populārākajos sociālajos tīklos.1176508168_8660.jpg
1085673347_8660.jpg
1231466783_8660.png