Ceļo, sporto, fotografē un atpūties ar Master Foto

Ja esi aktīvs ceļotājs, dabas mīļotājs, fotogrāfs, sportists vai vienkārši mīli atpūsties un to iemūžināt, tev noteikti jāpienāk pie Master Foto stenda, kur parādīsim, kā to labāk un ērtāk izdarīt.

Daudzi mūsu klienti jau ir atzinuši mūsu piedāvāto preču kvalitāti un ērtumu, un izbauda aktīvo atpūtu un piedzīvojumus bez raizēm par savu aprīkojumu.

Ceļotāju somas
Mūsu stendā piedāvāsim iepazīties ar pašu klāstu ceļotāju somām, kas ir īpaši piemērotas arī fotogrāfu vajadzībām. Ērtas, ergonomiskas, no kvalitatīviem materiāliem izgatavotas, tās ir radītas visiem tiem, kas atrodas kustībā – gan ceļotājiem, gan fotogrāfiem un filmētājiem. Piedāvāsim apskatīt plecu un mugursomas no Manfrotto, Mindshift, ThinkTank.

Statīvi, kameru stiprinājumi
Aktīviem fotogrāfiem īpaši noderīgi būs iepazīties ar speciāliem kameru stiprinājumiem. Tie ļauj piestiprināt kameru pie speciālas jostas vai somas lences, lai atbrīvotu rokas citām darbībām. Parādīsim izcili pārdomātos un kvalitatīvos PeakDesign un B-grip stiprinājumus.

Mūsu stendā varēsi arī apskatīt arī īpaši vieglos statīvus, kas piemēroti ceļošanai. Tiem, kas fotografē vai filmē ar viedtālruni, parādīsim arī rokas monopodus un stiprinājumus.

GoPro Hero 7 visu piedzīvojumu iemūžināšanai
Izstādē parādīsim jaunāko GoPro HERO7 sporta kameru, kas ir izcilas kvalitātes ūdensdroša kamera ar balss vadību, attēla stabilizāciju, skārienjutīgu ekrānu, aplikāciju, plašu aksesuāru klāstu un daudzveidīgām funkcijām. Kamera ir piemērota sportam, atpūtai, ceļojumiem, zemūdens un nakts filmēšanai un dažādiem citiem aktīviem un radošiem piedzīvojumiem. Parādīsim arī aktuālākos stiprinājumus.

Gaidīsim tevi pie mūsu stenda, lai iepazītos, papļāpātu un palīdzētu izvēlēties labāko un ērtāko

Vairāk: www.sportakameras.lv
www.facebook.com/masterfotolv
http://twitter.com/#!/masterfotolv