Aplūko jauno “Amberlat” laivas modeli AMBER 400!


“Amberlat” šobrīd ir nr.1 visvairāk reģistrēto laivu ražotājs Latvijā. Jau desmit gadus uzņēmumus ražo stiklšķiedras laivas, ik katru gadu ieguldot resursus inovācijā un jaunu modeļu radīšanā. Laivas klasiski tiek gatavotas trimerāna dizaina veidā, kas ir stabilākais no iespējamiem laivu dizainiem, bet atpazīstamāko produktu klāstā ir arī viena ķīļa airu laivas, mērena leņķa ķīļa laivas, viena un dubultkorpusa laivas, kanoe, airu, motorlaivas un industriālās zvejas laivas.

Laivu dizaini tiek radīti sadarbībā ar nozares profesionāļiem, kuģotājiem, makšķerniekiem, atpūtniekiem. Katru gadu sadarbībā ar tiem tiek radīts vismaz viens jauns laivas modelis. Šobrīd “Amberlat” ir 18 laivu modeļi un prototipa izstrādes procesā šobrīd atrodas vēl divi.

Izstādes laikā “Amberlat” prezentēs jau pazīstamos AMBER laivu modeļus, kā arī pirmo reizi interesentiem demonstrēs AMBER 400 laivu, kas ir uzlabota versija jau Skandināvijā pieejamajām klasiskajām ķīļa airu laivām. Atšķirībā no tām, AMBER 400 ir piemeklējusi unikālu risinājumu, kas izceļ produkta stabilitāti un kvalitatīvi.

Satiec AMBERLAT izstādē “Atpūta un sports 2018” izstādē!1482606054_7841.jpg