Iepazīsties ar Mighty aprīkojumu, novatoriskiem kardio trenažieriem un Reebok Functional aprīkojuma klāstu

VS-Sport ielūdz Jūs uz " Battle of Riga " – pieredziet spēcīgāko funkcionālo fitnesa pasākumu Baltijā un iepazīstieties ar Mighty aprīkojumu, kurš ienāca tirgū ar unikālu, funkcionālu dizainu un izcilu kvalitāti. VS-Sport R & D rūpējas, lai piedāvātu fitnesa klubiem labāko aprīkojumu šajā nozarē, kas jūsu klubam dotu priekšrocības. Dizains izveidots ES un patentēts Starptautiskajā pētniecības centrā. Tas ir izstrādāts, lai izturētu intensīvu un smagas lietošanu komerciālajā vidē - jūs varēsiet redzēt, kā BOR dalībnieki to izmantos, jo VS-Sport sponsorē sporta posmu ar Mighty iekārtām.


Izmēģiniet novatoriskos kardio trenažierus - Sportop CB700 Exercise Fan Bike un bezmotora skrejceliņu Speedfit. Bezmotorizēts skrejceļš ļauj jums staigāt, soļot, apstāties un atsperties uzreiz, bez jebkādas iejaukšanās, izņemot tikai ķermeņa novirzīšanu uz priekšu vai atpakaļ, nepieskaroties nevienai pogai. Nav robežu, ne kontroles, tikai RUN. Sportop treniņu ritenis piedāvā ventilatora gaisa pretestību, kas nodrošina trenēšanas intensitāti bez salīdzināšanas, apvienojot kustīgās rokas stieņus ar īpaši gludu pedāli pret ventilatora gaisa pretestību. Sasniedz lielākus izaicinājumu, automātiski paceliet pretestību, kad spiežat, velciet vai minat ar pedāli ar lielāku ātrumu un spēku.

Iepazīstieties ar Reebok Functional aprīkojuma klāstu. No olimpiskajiem svaru stieņiem un virvēm līdz sviešanas bumbām un funkcionālajām platformām. Reebok Functional aptver elementus olimpiskajā svarcelšanā, vingrošanā, airēšanā un ķermeņa trēnēšanā ar spēku. 

Apmeklējiet mūs un jūs varēsiet izmēģināt un nopirkt Phantom vieglatlētikas treniņu masku, Mighty piekares treniņu sistēmu un citu pieejamo aprīkojumu ar milzīgām atlaidēm.

Vairāk: www.vs-sport.lv495534078_7753.jpg
441852320_7753.jpg
1099155135_7753.jpg
1618446084_7753.jpg