Ceļo, sporto, fotografē un atpūties ar Sportakameras.lv

Ja esi aktīvs ceļotājs, dabas mīļotājs, fotogrāfs, sportists vai vienkārši mīli atpūsties un to iemūžināt, tev noteikti jāpienāk pie sportakameras.lv stenda, kur parādīsim, kā to labāk un ērtāk izdarīt. Daudzi mūsu klienti jau ir atzinuši mūsu piedāvāto preču kvalitāti un ērtumu, un izbauda aktīvo atpūtu un piedzīvojumus bez raizēm par savu aprīkojumu.


Ceļotāju somas
Mūsu stendā piedāvāsim iepazīties ar pašu klāstu ceļotāju somām, kas ir īpaši piemērotas arī fotogrāfu vajadzībām. Ērtas, ergonomiskas, no kvalitatīviem materiāliem izgatavotas, tās ir radītas visiem tiem, kas atrodas kustībā – gan ceļotājiem, gan fotogrāfiem un filmētājiem. Piedāvāsim apskatīt plecu un mugursomas no Manfrotto, Mindshift, Thinktank, kas ir augstākās klases produkti.

Kameru stiprinājumi
Aktīviem fotogrāfiem īpaši noderīgi būs iepazīties ar speciāliem kameru stiprinājumiem. Tie ļauj piestiprināt kameru pie speciālas jostas vai somas lences, lai atbrīvotu rokas citām darbībām. Parādīsim izcili pārdomātos un kvalitatīvos PeakDesign un B-grip stiprinājumus.

GoPro un droni
Izstādē parādīsim jaunāko GoPro HERO6 sporta kameru, kas ir izcilas kvalitātes ūdensdroša kamera ar balss vadību, attēla stabilizāciju, skārienjutīgu ekrānu, aplikāciju, plašu aksesuāru klāstu un daudzveidīgām funkcijām. Kamera ir piemērota sportam, atpūtai, ceļojumiem, zemūdens un nakts filmēšanai un dažādiem citiem aktīviem un radošiem piedzīvojumiem.

Mūsu stendā būs iespēja iepazīsties arī ar piedāvāto dronu klāstu no DJI un GoPro, kā arī aprunāties par aerofotogrāfēšanu un filmēšanu.
Gaidīsim tevi pie mūsu stenda, lai iepazītos, papļāpātu un palīdzētu izvēlēties labāko un ērtāko.

Vairāk: www.sportakameras.lv