Iepazīsties ar veselīgām uzkodām un našķiem!

Mūsdienās arvien vairāk uzmanības pievēršam pārtikai, ko lietojam ikdienā, un kā tā ietekmē mūsu veselību un labsajūtu. Tāpēc izstādes laikā prezentēsim īpaši izmeklētas veselīgās uzkodas un našķus, kas citu vidū izceļas ar kvalitāti, vērtīgām uzturvielām un atbildīgu ražošanu.

Izstādē piedāvāsim nogaršot un par īpašām cenām iegādāties Nākd, Flapjack, TREK, PERKIER, 9NINE uzkodu batoniņus, kā arī bioloģiskos YumEarth našķus.


 UZMANĪBU! Sadarbībā ar sacensībām “Battle of Riga 2018”, kas norisināsies izstādes laikā, apmeklētājiem un skatītājiem būs iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs, ar iespēju tikt pie veselīgām un gardām balvām!

Alternatīvie sēklu, riekstu un augļu uzkodu batoniņi ir dabīgs enerģijas lādiņš. Tie ir pārpildīti ar vērtīgām uzturvielām – magniju, šķiedrvielām, olbaltumvielām, – kas nepieciešamas katram aktīvās atpūtas piekritējam. Desmitiem batoniņu veidu – ar visdažādākajām sēklām un riekstiem, augļiem un ogām, šokolādi un citām sastāvdaļām - katrai gaumei un ikdienas dažādībai. Turklāt šos veselīgos našķus iespējams paņemt līdzi jebkurā piedzīvojumā!

Mēs esam par veselīgu uzturu, kvalitāti un daudzveidību!

Vairāk: www.ljpro.lv725920289_7570.jpg
1391609287_7570.jpg
2027598322_7570.jpg