Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
home LAT ENG RUS
Pirkt biļetes

Izstāde iesaka:Izstāde “Motocikls 2018” – starts jaunai sezonai

Lai veiksmīgi sagatavotos jaunajai motosezonai, visi motobraucēji, motosportisti un motofani no 23. līdz 25. martam ir gaidīti Ķīpsalā, kur notiks 19. motociklu un aksesuāru izstāde “Motocikls 2018”. Izstādē būs aplūkojami jaunākie dažādu zīmolu un modeļu motocikli, motorolleri un kvadricikli. Tāpat būs iespējams iegādāties motociklu rezerves daļas, apģērbus, aksesuārus, iegūt informāciju par remonta iespējām un tūningu, saņemt speciālistu konsultācijas un uzzināt visu par motoklubiem.
Izstādes ziņas

[31.03.2017.] Aktīvās atpūtas izstādes pulcēja vairāk nekā 22 tūkstošus apmeklētāju!

26. martā Ķīpsalā veiksmīgi noslēdzās izstādes “Motocikls 2017”, “Baltic Boat Show 2017”, “Medības un makšķerēšana 2017” un “Atpūta un sports 2017”, kur iepazīt karstākos sezonas jaunumus, veikt pasūtījumus un pirkumus bija ieradušies 22 234 interesenti!
Lasīt vairāk >>>

[23.03.2017.] Ķīpsalā ieripos Eiropā augstākais un garākais motocikls!

Jau no 24. līdz 26. martam Ķīpsalā notiks izstāde „Motocikls 2017”, kurā apmeklētājus priecēs Latvijā tapis Eiropā augstākais un arī garākais šovu motocikls. Tā augstums ir 1,85 m, bet garums – 3,25 m.
Lasīt vairāk >>>

[16.03.2017.] Ķīpsalā aplūko Latvijā radītu ekskluzīvu dizaina motociklu!

No 24. līdz 26. martam izstādē „Atpūta un sports 2017” Ķīpsalā līdzās motocikliem, kvadricikliem, laivām, jahtām un velosipēdiem varēs aplūkot arī Latvijā radītu ekskluzīvu dizaina motociklu „Night Nomad”. Šis eksemplārs lieliski iederētos pat Discovery Channel tūninga raidījumos!
Lasīt vairāk >>>

[09.03.2017.] Aktīvās atpūtas un sporta izstādes Ķīpsalā iestartēs pavasari!

No 24. līdz 26. martam ar aktīvās atpūtas un sporta izstādēm „Atpūta un sports 2017”, „Medības un makšķerēšana 2017”, „Motocikls 2017” un „Baltic Boat Show 2017” Ķīpsalā tiks iestartēts pavasaris! Velosipēdi, motocikli, jahtas, laivas, preces sportam un tūrismam, makšķernieku un mednieku piederumi – teju viss, lai sagatavotos gada siltākajai sezonai!
Lasīt vairāk >>>

[20.02.2017.] Martā Ķīpsalā notiks četras aktīvās atpūtas un sporta izstādes

No 24. līdz 26. martam ar aktīvās atpūtas un sporta izstādēm „Atpūta un sports 2017”, „Medības un makšķerēšana 2017”, „Motocikls 2017” un „Baltic Boat Show 2017” Ķīpsalā tiks iestartēts pavasaris! Trīs dienas pasākums pulcēs vairāk nekā 22 tūkstošus interesentu – sportistus, ceļotājus, atpūtniekus, makšķerniekus, medniekus, motociklistus, visdažādākā ūdenstransporta cienītājus un ekstrēmās atpūtas piekritējus.
Lasīt vairāk >>>Dalībnieku ziņas

Apskati jaunākos motociklus Café Racer stilā!

Izstādē „Motocikls 2017” motociklu cienītājiem būs unikāla iespēja apskatīt jaunākos motociklus Café Racer stilā! Katru gadu Sculpt-Moto piedāvā jaunus darbus! Šogad stendā būs aplūkojami Yamaha Gladiator Limited Edition – brutāls dizains, spēcīgas, agresīvas līnijas un Yamaha Kintaro, kas sevī iemieso senas samuraju leģendas un noslēpumainas maskas spēku.
Lasīt vairāk >>>

Iebrauc vasarā videi draudzīgi!

SIA "PROELMO" aicina šogad iebraukt vasarā videi draudzīgi, kā pārvietošanās līdzekli izvēloties elektrisko motorolleri, skūteri vai motociklu! Tas ir ērti, jo uzlādēt braucamo var jebkurā vietā no parastas 220V rozetes un tam ir zemas ekspluatācijas izmaksas.
Lasīt vairāk >>>

Motoland piedāvā jaunās Schubert ķiveres

Arī šogad izstādē „Motocikls 2017” piedalās motoveikals „Motoland”. Starp dažādiem jaunumiem Motoland stendā būs arī Schuberth ķiveres C4 un R2.
Lasīt vairāk >>>

25. martā – “Bībele baikeriem” latviešu izdevuma atklāšana!

“Kristīgā motociklistu asociācija” Latvijas nodaļa (www.cmalatvia.lv) sadarbībā ar organizāciju “Bible for the Nations” un “Latvijas Bībeles biedrību” pēc vairāku gadu gatavošanas izdevusi “Bībele baikeriem” izdevumu latviešu valodā.
Lasīt vairāk >>>

Tver nostaļģiju kopā ar „minnelēm” un “kavriem”! Nezini, kas tie ir? Noskaidro izstādē!

Biedrība Retromoto izstādē „Motocikls” tradicionāli mēģinās parādīt aizgājušo gadu moto tehniku. Šoreiz tie būs senie spēkrati iz kolhozu dzīves laikiem. Gan vietējie jaunieši, gan uz vasaru atbraukušie pilsētnieki nespēja iedomāties savu izklaidi bez divriteņu mototehnikas. Protams milzīgais „Urāls” par lielu un smagu, bet pie „Jawa” vienkārši nevarēja piekļūt…
Lasīt vairāk >>>

Iepazīsties ar franču zīmola Mash jaunākajiem motociklu modeļiem!

Francijas zīmols „Mash”, kas iedvesmojies no 70.gadu motobraucēju stila, pirmoreiz Latvijā parādījās pērn, patīkami pārsteidzot pat pieredzējušus motofanus. Šogad izstādē iepazīstināsim ar tā jaunākajiem modeļiem Euro 4. Turklāt tikai izstādes laikā – jebkuram pirkumam piedāvājam 10 % atlaidi!
Lasīt vairāk >>>

DarkLife.lv - Goth..Steampunk..Rock..Metal..Biker..Retro..Punk..Romantic

Mūsu interneta veikals darklife.lv ir angļu kompānijas Alchemy pārstāvis.
Lasīt vairāk >>>

Aplūko Streetfighetrs.RT komandas motociklu un tiec pie Valentino Rossi parakstīta plakāta!

SFRT ir augstas klases moto serviss un veikals, kas apkalpo plašu motorizēto transportlīdzekļu klāstu un sniedz iespēju iegādāties vislabākās detaļas motociklu uzturēšanai, kā arī konsultē motobraukšanā un motociklu uzturēšanā.
Lasīt vairāk >>>

Piedalies loterijā un laimē bezmaksas moto braukšanas nodarbības!

Laipni lūdzam visus, kas vēlas apgūt MOTO braukšanas iemaņas, nostiprināt jau iepriekš gūto pieredzi, vai maksimāli īsā laikā tikt pie A kategorijas vadītāja tiesībām!
Lasīt vairāk >>>

Aplūko jaunākos Harley-Davidson motociklu modeļus!

2017. gadā Harley-Davidson savas vēstures lappusēm pievieno jaunu, aizraujošu nodaļu, radot Road King Special – motociklu, kas izstaro drosmi un atspīd krietni tumšākās šķautnēs. Jaunāko Harley-Davidson motocikla modeli, tāpat kā klasisko Ultra Limited, Road King® Special un sportiskos Sportster® modeļus, būs iespējams aplūkot izstādē.
Lasīt vairāk >>>

Jaunāko 2017. gada moto ekipējumu piedāvas „Veikals Mocis”

„Veikals Mocis” motobraucējiem un motofaniem piedāvās SCORPION, AXO, MODEKA, ROLEFF, FALCO un DMC jaunās 2017. gada moto ekipējuma kolekcijas.
Lasīt vairāk >>>