Izstāde “Medbaltica 2019” pulcē tūkstošiem nozares profesionāļu!


20. septembrī Ķīpsalā noslēdzās 12. starptautiskā medicīnas izstāde “Medbaltica 2019”, kas vienkopus pulcēja tūkstošiem nozares profesionāļu, medicīnas produkcijas ražotājus un uzņēmumus no Latvijas un ārvalstīm.

Šogad izstādē piedalījās 130 dalībnieki no 10 valstīm: Beļģijas, Igaunijas, Itālijas, Latvijas, Lietuvas, Polijas, Rumānijas, Singapūras, Somijas un Zviedrijas. Apmeklētāji varēja aplūkot jaunākās medicīnas tehnoloģijas un materiālus, zobārstniecības un rehabilitācijas iekārtas, higiēnas līdzekļus, satikt dažādus veselības speciālistus, iepazīt jaunus un vadošos nozares uzņēmumus, kā arī iegādāties medicīnas preces par īpaši izdevīgām cenām. Kopumā divu dienu laikā daudzveidīgo ekspozīciju iepazina 10 334 apmeklētāji.

Dažādu nozaru ārstiem un citiem speciālistiem bija iespēja apmeklēt kādu no 11 izglītojošajām konferencēm un četriem semināriem, kur eksperti stāstīja un diskutēja par aktualitātēm medicīnā. Pirmo reizi konferences Ķīpsalā rīkoja Digitālās veselības biedrība un Preventīvās medicīnas asociācija, bet pēc neilga pārtraukuma konferenci atkal organizēja Latvijas Farmaceitu biedrība.

Paldies visiem izstādes “Medbaltica 2019” dalībniekiem un sadarbības partneriem! Tiekamies “Medbaltica 2020”, kas notiks 2020. gada 24. un 25. septembrī Ķīpsalā!

Vairāk par izstādi: www.medbaltica.com
Seko jaunumiem arī “Facebook”: www.facebook.com/Medbaltica

Izstādi “Medbaltica” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.