“PN Baltic” piedāvās bērnu pārtiku un aprūpes preces, sieviešu higiēnas preces, uztura bagātinātājus


“PN Baltic” izstādē “Medbaltica 2019” piedāvās vairāku zīmolu produkciju. “Kabrita” – bērnu pārtika uz kazas piena pamata. “Hevea” – aksesuāri bērniem no 100% dabīga kaučuka, Mazuļa aptieciņa – “Windi”, “NodeFrida”, “DentinaleNatura”. “Freedom” – jaunās paaudzes tamponi. “Lactoflorene” – uztura bagātinātāji no Itālijas. “Geladrink” – kologēns locītavām.

“Kabrita” – starptautiskais tirdzniecības zīmols “Kabrita®” (maiga bērnu pārtika, paši mūsdienīgākie produkti uz kazas piena pamata no Holandes. Tie apvieno sevī kazas piena priekšrocības un mūsdienīgas sastāvdaļas mazuļu augšanai, attīstībai un aizsardzībai). Ražots Holandē.

“HEVEA” – ekoloģiski tīrs produkts no 100% dabas kaučuka. Nesatur: ftalātus, krāsvielas, PVC, silikonu, Bisfenolu A(BPA) un citas sintētiskas vielas. Izveidots no viengabala materiāla un bez šuves, kas nodrošina augstu higiēnas līmeni. Iepakojums ir izgatavots no ekoloģiski tīriem un bioloģiski noārdāmiem materiāliem, kas ir videi draudzīgi. Ražots Dānijā.

“Dentinale nature gel” – bērnu gēls smaganām zobu šķilšanās laikā. Bez lidokaīna, dubults apjoms, dabīgie ekstrakti. Ražots Itālijā.

“Windi” – Gāzu izvades caurulīte jaundzimušajiem. Ražots Zviedrijā.

“Nosefrida” – bērnu deguna aspirators. Ražots Zviedrijā.

“Geladrink” – uztura bagātinātājs skrimšļaudu profilaksei un atjaunošanai “Geladrink® PLUS ar ananāsu, apelsīnu vai ķiršu garšu” vai uztura bagātinātājs “Geladrink® Fast” ir reģistrēti Pārtikas un veterinārā dienesta uztura bagātinātāju reģistrā ar reģistrācijas Nr.10953. un Nr.10952. Ražots Čehijā.

“Lactoflorene” – uztura bagātināji, kas veicina normāla holesterīna līmeņa uzturēšanu organismā, kā arī komplekss, lai samazinātu vēdera uzpūšanos. Ražots Itālijā.

“Freedom” – sieviešu higiēnas tamponi – bez diedziņa, kas redzams standarta tamponiem; mūsu tamponi ir pilnīgi droši: bez kaitīgā glifosāta, kas uzsūcas caur gļotādu, tie ir mīksti, tieši tāpēc par 90%, salīdzinot ar standarta tamponiem, samazina risku gļotādas savainošanai; tamponi pilnīgi nav jūtami iekšpusē, tai skaitā arī partnerim intīmās tuvības laikā; tamponi notur menstruāciju izdalījumus līdz 8 stundām, tik pat cik parastie tamponi; mūsu tamponi ir dermatologu un ginekologu pārbaudīti un apstiprināti. Ražots Vācijā.

“PN Baltic” – ekskluzīvie un vienīgie starptautiskās tirdzniecības zīmes “Kabrita®” (www.kabrita.lv) importētāji un izplatītāji Baltijas valstu (Latvija, Lietuva, Igaunija) teritorijā zīdaiņu pārtikas, uz kazas piena pamata kategorijā. Tā pat mēs pārstāvam tādas preču zīmes, kā: “HEVEA”, “Dentinale nature gel”, “Windi”, “Nosefrida”, “Geladrink”, “Lactoflorene”, “Freedom tampon”.

Vairāk:
www.pnbalt.lv
kabrita.lv
heveaplanet.eu/lv/hevea-lv
dentinale.eu/lv
windi.su
nosefrida.su
gelaclub.com/lat
lactoflorene.eu/lv
freedomtampons.com/lv758860176_9438.jpg
1783060643_9438.png
453292476_9438.jpg
324357845_9438.jpg
467984165_9438.jpg
1755706098_9438.jpg
819854822_9438.jpg