“Orbsports” piedāvās sava sporta un rehabilitācijas produkciju.


Pašmasāžas ruļļi, bumbas muskuļu un fasciju atbrīvošanai; dažādu pretestību gumijas fizioterapijas vingrojumu izpildei; stājas korekcijas lences, krekliņi; apavu iekšzoles, kas mazina triecienu locītavās; kompresijas apģērbs – to visu “Orbsports” piedāvās izstādē “Medbaltica 2019”.

Produkcija piemērota sportistiem, cilvēkiem, kas ar sportu ir uz “tu”, kā arī neprofesionāļiem savas veselības uzturēšanai. Pašmasāžas preces palīdz tikt galā ar savilktiem muskuļiem un fascijām mājas apstākļos, kā arī ar tiem var veikt muskuļus nostiprinošus vingrojumus. Stājas korektori palīdzēs cīnīties ar sakumpušas stājas problēmām, atgādinot vienmēr iztaisnot muguru.

Neatkarīgi no tā, vai esi profesionāls atlēts vai sports ir tavs hobijs, “Orbsports” piedāvā tikai viskvalitatīvāko inventāru no pasaules vadošiem zīmoliem.
Ticam, ka mūsu piedāvātais inventārs palīdzēs tev sasniegt jaunas virsotnes. Dibināts 2015. gadā, “Orbsports” kļuvis par strauji augošu sporta, rehabilitācijas un aktīvās atpūtas inventāra veikalu. Mēs nedomājam apstāties un turpinām paplašināties, lai ieņemtu arvien būtiskāku lomu tavā ikdienā.


Jau šobrīd “Orbsports” veikalā iespējams izvēlēties inventāru no vairāk nekā 20 dažādiem zīmoliem. “Orbsports” komanda rūpīgi veic zīmolu atlasi, lai inventārs, ko piedāvājam būtu labākais iespējamais. Tikai tad, kad veikti testi un inventārs atzīts par piemērotu un kvalitatīvu, tas nonāk “Orbsports” sortimentā.

Vairāk:
www.orbsports.lv
www.facebook.com/orbsports.lv
www.instagram.com/orbsports1386639930_9432.jpg
993479186_9432.jpg
671867834_9432.jpg
1930433920_9432.jpg