Izstādē “Medbaltica 2019” prezentēs Baltijā pirmo ozona saunas kapsulu


Pirmo reizi plašāka publika varēs iepazīties ar Baltijā pirmo ozona saunas kapsulu – ierīci, kas ļauj izbaudīt ozona labās īpašības patīkamā veidā. To prezentēs 19. un 20. septembrī izstādē “Medbaltica 2019”, kur varēs iepazīt jaunākās medicīnas tehnoloģijas un uzzināt par aktualitātēm nozarē.

“No citām saunām ozona sauna atšķiras ar tās spēju izmantot ozona īpašības mūsu ķermeņa labā. Pēc ozona saunas nav izsīkuma, noguruma un nespēka sajūtas, kādas bieži vien ir, apmeklējot, piemēram, pirti. Tieši pretēji – ķermenis ir pilns enerģijas, un prāts ir pilns dzīves spara, kas ikdienā ir vitāli nepieciešams,” stāsta “Ozone Solutions” speciālists Oskars Dedelis. Viņš iesaka saunu apmeklēt vispārējās veselības veicināšanai kūru veidā vai hroniskas slimības ārstēšanai. Saunas apmeklējumu biežumu un skaitu nosaka atkarībā no konkrētā mērķa, turklāt hroniskas slimības gadījumā ozona terapija neaizstāj pamatterapiju un ir lietojama kā papildu taktika.

Iepazīsti kapsulas funkcijas
Ikviens interesents izstādē “Medbaltica 2019” varēs uzzināt par ozona terapiju, sākot ar sagatavošanos procedūrai un beidzot ar terapijas pozitīvo ietekmi uz cilvēka organismu. Ozona saunas kapsula ir ierīce, kas sniedz iespēju izmantot ozona īpašības drošā, neinvazīvā un patīkamā veidā. Saunas sildošais efekts nodrošina ādas poru atvēršanos, sviedrēšanas procesu, asins cirkulācijas veicināšanu un vispārēju ķermeņa relaksāciju, savukārt ozons, nonākot saskarē ar ādu, stimulē tās atjaunošanās procesus, veicina brūču un ādas bojājumu dzīšanu, palīdz ādai kļūt stingrākai un veselīgākai. Turklāt ozons iedarbojas arī uz baktērijām, sēnītēm un vīrusiem, samazinot to vairošanos un izplatību.

Sasilda tiešā veidā
O. Dedelis skaidro, ka ir divu veidu ozona saunas – infrasarkanā un tvaika, taču “Ozone Solutions” piedāvā tieši infrasarkano ozona saunas kapsulu. Infrasarkanais starojums sasilda ķermeņa audus tiešā veidā, savukārt tvaika sauna uzsilda apkārt esošo gaisu, kas sasilda ķermeni. Līdz ar to infrasarkanā sauna spēj sasildīt dziļāk esošos audus, un to var panākt pie zemākas temperatūras. Nāc uz Ķīpsalu un aplūko ozona saunas kapsulu klātienē!

Medicīnas aktualitātes izstādē
12. starptautiskajā medicīnas izstādē “Medbaltica 2019” varēs iepazīt ozona saunas kapsulu un vēl citas jaunākās medicīnas tehnoloģijas, tostarp datorizētu pulsa diagnostikas rīku, mūsdienīgu rehabilitācijas aprīkojumu un zobārstniecības iekārtas. Ķīpsalā varēs satikt dažādu jomu speciālistus, iepazīt jaunus un vadošos nozares uzņēmumus, kā arī iegādāties medicīnas preces par īpaši izdevīgām cenām. Vairāk par izstādi: www.medbaltica.com

Konferences un semināri
Līdztekus daudzveidīgajai ekspozīcijai izstādē norisināsies arī 11 profesionālās konferences un pieci semināri par aktualitātēm medicīnā. Pilna konferenču un semināru programma: www.bt1.lv/medbaltica/visit.php#events

Seko izstādes jaunumiem arī “Facebook”: www.facebook.com/Medbaltica

Izstādi “Medbaltica” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Darbalaiks:
19. un 20. septembrī 9.00–19.00

Ieejas maksa:
Ieejas biļete – 4 eiro
Skolēniem, studentiem, pensionāriem, invalīdiem – 3 eiro
Autostāvvieta – 4 eiro813666928_9431.jpg
83249653_9431.jpg
1894844451_9431.jpg
1868967704_9431.jpg
864685657_9431.jpg