“Biomark” prezentēs jauno materiālu medicīnas un higiēnas preces


“Biomark” stendā izstādē “Medbaltica 2019” piedāvāsim “Finessis” zīmola “Flexylon” termoplastiskā elastomēra ķirurģiskos cimdus, jaunās paaudzes nitrila un sintētisko polimēru materiālu EDT medicīniskos cimdus, ķirurģiskās un respiratorās sejas maskas, daudzveidīgas mūsdienīgas medicīnas preces higiēnai un aprūpei, kā arī dabīgo ozona skābekļa dermokosmētiku.

“Flexylon” materiāla ķirurģiskie cimdi
“Medbaltica 2019” apmeklētājiem būs iespēja saņemt informāciju par “Flexylon” materiāla ķirurģiskiem cimdiem – “FINESSIS®”. Tie ir pirmie molekulāro slāņu pārklājuma tehnoloģijas ķirurģiskie cimdi no jaunākās paaudzes termoplastiska elastomēra “Flexylon” - augstākās izturības un blīvuma bezporu aizsargbarjeras cimdi, AQL= 0,10, bez alerģijas riska.

“Finessis AEGIS®” - aktīvas reaģējošas aizsardzības trīs slāņu “Flexylon” elastomēra ķirurģiskais cimds, ar cimda vidējā slānī iestrādātu aktīvas darbības reakcijas slāni - dezinfekcijas sistēmu, kas atbrīvojas cimda caurduršanas brīdī, dezinficējošā darbība milisekundēs, klīniski pierādīta efektivitāte ?98%. Mērķis - aktīva aizsardzība augsta traumas un inficēšanās riska, it sevišķi, HIV, HCV riska procedūrās.
“Finessis ZERO®” - augsta komforta “Flexylon” elastomēra ķirurģiskais cimds bez alerģijas riska, kas ideāli piemērots vispārējā ķirurģijā, ginekoloģijā, endoskopijas ķirurģijā.
“Finessis CORIUM®” - augsta komforta “Flexylon” elastomēra ķirurģiskais cimds bez alerģijas riska, kas ideāli piemērots visu veidu mikroķirurģijā, neiroķirurģijā, sejas un žokļu ķirurģijā, fotorefrakcijas keratektomijā vai kā apakšcimds dubultā cimda procedūrās (ideāli, pārī ar “Finessis ZERO®”).

Vienreizlietojamie medicīniskie cimdi
Izstādes apmeklētāji “Biomark” stendā varēs iegādāties jaunās paaudzes nitrila medicīniskos cimdus, kuru komforts un aizsardzība apvienojumā ar ergonomisku dizainu samazina rokas nogurumu un plaukstas spriedzi, cimdi nesatur pūderi un citus alergēnus, tiem ir dažāda mikrostruktūra, blīvums, atšķirīgas mehāniskās izturības un aizsardzības kategorijas, plaša krāsu daudzveidība. Jaunums – “NITECH® EDT”, jauna sintētiskā materiāla un patentētas EDT (Easy Donning Technology) tehnoloģijas cimdi, kas īpaši piemēroti darbam mitrā darba vidē. Cimds ir viegli novelkams un uzvelkams vairākkārtīgi atpakaļ uz mitras rokas.

Jaunākās paaudzes materiālu sejas maskas
“Biomark” piedāvāto medicīnas tehnoloģiju sortimentā ir arī jaunākās paaudzes materiālu un “OpAir” un “OpAir One” tehnoloģijas ķirurģiskās sejas maskas un “OpAir Pro” tehnoloģijas respiratorās sejas maskas, kurām ir izcili augsta bakteriālās filtrācijas efektivitāte un lieliska elpošanas efektivitāte, tās ir piemērotas arī ļoti jutīgai ādai, tām ir anatomisks kroku locījums, kas veido lielāku respirācijas telpu un paaugstina lietošanas komfortu, plaša krāsu izvēle.

Medicīniskais papīrs, neaustie materiāli, polimēru materiālu preces
Inovācijas, augsts komforts un lietošanas drošums – tāds ir “Biomark” pamatprincips, piedāvājot medicīnas tehnoloģijas profesionāļiem. Tāpēc izmantojiet iespēju iepazīt kvalitatīvos medicīniskos papīrus – dažādu biezumu un kārtu , materiālu, kā arī krāsu papīra salvetes un ruļļus, kas lietojami kušetēm. Ir pieejami gultas pārklāji, palagi, pacientu salvetes, kā arī īpašais “Airlaid” papīrs, kas pielīdzināms vairākkārt lietojamai un mazgājamai drāniņai, ar augstu absorbcijas spēju un aizsardzības pakāpi, mīksts, higiēnisks, neatstāj plūksnas, lietojams dažādu virsmu slaucīšanai, tīrīšanai un spodrināšanai. “Biomark” preču klāstā ir neaustie materiāli – dažādu izmēru salvetes (viskoze, celuloze, poliestera un kombinētās šķiedras), mazgāšanas cimdi ķermeņa aprūpei (dažādu struktūru sausie cimdi un cimdi mazgāšanai bez ūdens), flizelīna ruļļi kušetēm, polimēru materiālu preces – cepures, šampūna cepures, priekšauti, uzroči u.c.

Medicīniskie absorbenti un higiēnas sistēmas
Tirgojam arī augstas absorbcijas spējas medicīniskos pulverveida “SGAIEL” absorbentus, kas pārvērš šķidrumu gēlā un 30 sekundēs novērš smakas un aptur baktēriju vairošanos.
Piedāvājam arī “Happy Cover” higiēnas maisiņus ar absorbentu slimnieku aprūpei.

Mūsu jaunums - biokosmētika
Ar prieku varam pieteikt arī “Biomark” šāgada jaunumu Latvijas klientiem - biokosmētikas līniju - dabīga ozona skābekļa dermokosmētiku no Itālijas.

Visu “Ozonrelive” ozona dabīgās dermokosmētikas produktu pamatā ir organiskā olīveļļa, kas, pateicoties rūpīgam ozonizācijas procesam, ir bagātināta ar bioloģiski aktīviem ozonīdiem, kas laika gaitā saglabā olīveļļā esošo aktīvo vielu nemainīgu stabilitāti bez konservantu pielietošanas nepieciešamības. Kā zināms, ozonīdi bagātina ādas šūnas ar skābekli, stimulē un aktivizē šūnu metabolismu, tiem piemīt antiseptiska, antioksidatīva un ādas audu reģenerējoša darbība, kas ir neapšaubāms ieguvums ķermeņa skaistumam un labsajūtai.

“Biomark” – medicīnas tehnoloģiju uzņēmums ar perspektīvu
SIA “Biomark” ir uzņēmums, kas dibināts 2012. gadā. Mūsu galvenie darbības virzieni ir laboratorijas diagnostikas iekārtu un reaģentu vairumtirdzniecība tādās jomās kā klīniskā diagnostika, veterinārā diagnostika, toksikoloģija un tiesu ķīmiskās ekspertīzes, zinātne un pētniecība. Strādājam kā vairumtirgotājs Latvijā un Baltijā ar projektiem, kas saistīti ar jauno materiālu inovatīvu tehnoloģiju medicīnas ierīcēm, medicīnas precēm un higiēnas sistēmām pacientu aprūpē.

Mēs pārstāvam
“Biomark” pārstāvētās un piedāvātās preču zīmes un ražotāji:
“Randox Laboratories” / “Randox Toxicology” (Lielbritānija); “Adventa Health” / “Finessis” (Malaizija), “Angimed” (Itālija), “Dispotech” (Itālija), “Medicom” / “KOLMI” (Nīderlande), “Bournas Medicals” (Grieķija), “Ronco” (Kanāda), “Ozonomatic System” (Itālija).

Vairāk – www.facebook.com

Papildus informācija:
BIOMARK SIA
Brīvības gatve 217, Rīgā, LV-1039
Tālr. 27328255, info@biomark.lv
www.biomark.lv