Modernu un mūsdienīgu rehabilitācijas aprīkojumu prezentēs “BEKA Baltic”


“BEKA Baltic”, pasaules vadošo inovatīvā rehabilitācijas aprīkojuma ražotāju pārstāvis Baltijas valstīs, izstādē “Medbaltica 2019” prezentēs modernu un mūsdienīgu rehabilitācijas aprīkojumu, kas ietver virtuālo realitāti un robotizētas sistēmas.

Uzņēmums izstādē piedāvās iepazīties ar visefektīvākajām un modernākajām tehnoloģijām, kas ietver gan robotizētas sistēmas, gan arī ierīces ar virtuālo realitāti un dažādām sensoru tehnoloģijām. Ar iepriekšminētajām tehnoloģijām ir iespējams daudz efektīvāk un īsākā laika posmā sasniegt vislabākos rezultātus pacientiem atveseļojoties pēc smagām traumām un dažādas pakāpes neiroloģiskām saslimšanām.

Baltijas valstu tirgū uzņēmums pārstāv dažādu sensoro un robotizēto rehabilitācijas iekārtu ražotājus, kā piemēram:
Eksobionics (ASV) – robotizēts eksoskelets gaitas treniņam;
Hocoma – (Šveice), robotizēts rehabilitācijas aprīkojums visiem rehabilitācijas posmiem, sākot no agrīnās rehabilitācijas pacientam atrodoties intensīvās terapijas nodaļā, līdz vēlākam rehabilitācijas posmam atveseļošanās periodā.
Tyromotion (Austrija) – Robotizētas sistēmas ķermeņa augšējo un apakšējo ekstremitāšu rehabilitācijai.
BTS Bioengineering (Itālija) – gaitas analīzes sistēmas, gaitas analīzes laboratorijas, rehabilitācijas sistēmas ar virtuālo realitāti.
Motek (ASV) – virtuālās realitātes sistēmas rehabilitācijā, biomehāniskās laboratorijas, gaitas analīzes un treniņa sistēmas, stabiloplatformas.
Proxomed (Vācija) – kvalitatīvi rehabilitācijas trenažieri.
ASALaser (Itālija) – inovatīva augstas intensitātes lāzerterapija, magnetoterapija.
Kinetec (Francija) – pasīvās locītavu izstrādes ierīces gūžas, ceļa, potītes, elkoņa, pleca un plaukstas locītavas izstrādei.
AlterG- anti-gravitācijas rehabilitācijas skrejceliņi ar unikālu NASA patentētu tehnoloģiju, kas ļauj ērti samazināt ķermeņa svara radīto slodzi uz locītavām.
Bioness (ASV) – bezvadu stimulācijas ierīces pacientiem ar muskuļu atrofiju augšējās un apakšējās ekstremitātēs.

SIA “BEKA Baltic” ir Latvijā dibināts uzņēmums, kas nodarbojas ar rehabilitācijas tehnoloģiju ieviešanu un tirdzniecību.

Vairāk:
www.beka.lv
www.facebook.com/bekabaltic