“Etolars” prezentēs Indijas ražotāja “Planet Ayurveda” augu ekstraktus un unikālu pulsa diagnostikas rīku


Planet Ayurveda™ ir profesionālu standartizētu augu ekstraktu ražotājs pēc senām Ājurvēdas receptēm, kas paredzēts profesionāļiem un pieredzējušiem entuziastiem. Izstādē “Medbaltica 2019” tiks prezentēts unikāls datorizēts VedaPulse® pulsa diagnostikas rīks ar īpašu Planet Ayurveda™ līdzekļu atlases moduli.

Piedāvājumā ES sertificēti Ājurvēdas izstrādājumi no Indijas, standartizēti augu ekstrakti veģetārās kapsulās. Pierādīta kvalitāte laboratorijās Indijā un ES. Sertifikāti GMP, FDA, HACCP, HALAL, ISO 9001: 2015.

Augu līdzekļu izvēlei tiek izmantota pulsa diagnostika. Paredzams, ka izstādē piedalīsies Planet Ayurveda™ dibinātājs, Ājurvēdas ārsts Vikram Chauhan (B.A.M.S., M.D.), klīnikas Planet Ayurveda™ vadītājs, ārsts ar daudzu gadu pieredzi. Viņš veiks pulsa diagnozi un ieteiks Ājurvēdas līdzekli.

VedaPulse® ir aparatūras-programmatūras pulsa diagnostikas komplekss, kas paredzēts tradicionālās medicīnas speciālistiem un viņu pacientiem.

VedaPulse® tehnoloģijas ļauj:
- novērtēt pacientu funkcionālo stāvokli;
- veikt attālinātu pacientu stāvokļa izmaiņu uzraudzību internetā;
- veidot individuālu rehabilitācijas programmu dinamikā.

Visus produktus var iegādāties vai pasūtīt par īpašu cenu ar atlaidi. Īpaši nosacījumi sadarbības partneriem.

“Etolars” - Indijas ražotāja Planet Ayurveda™ oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs un VedaPulse® oficiālais pārstāvis Latvijā.

Vairāk:
www.PlanetAyurveda.lv
www.facebook.com/planetayurvedaLV